Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit érezhet irántam ezek alapján?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érezhet irántam ezek alapján?

Figyelt kérdés

Van egy férfi akit tavaly nyáron ismertem meg. Kezdetben egy két hónapig nagyon kedves volt velem, aztán mikor jobban megismertük egymást akkor elkezdett megváltozni. Neki is voltak nagy nehézségei az életében és nekem is, ezeket elmeséltük egymásnak. A legelején azt mondta hogy szingli, aztán szépen lassan elkezdte nekem adagolni azt hogy van egy lány akivel összejárnak de csak baráti alapon meg hogy csak barátság.. majd egy beszélgetésünk alkalmával elhintett egy olyan mondatot hogy "na most már akkor tudod hogy van barátnőm". Nagyon kiborultam ezen. Elkezdett letiltogatni facebookról én nagyon sokat írtam neki , a problémáimról meg hogy mennyire imádom és nagyra tartom őt, ő meg elkezdett nagyon távolságtartó és bunkó lenni. Aztán valahogy , többnapos munkával elértem azt hogy feloldjon facebookon de azóta nem is igazán posztol semmi lényegeset. Az elejétől kezdve Heti szinten összejárunk intimitás szempontjából , ehhez ragaszkodik és én is mert ilyenkor láthatom csak és ezzel biztosítom be magamat az ő életébe.

Csakhogy elkezdett egyre bunkóbb módon bánni velem. Ha neki van valami problémája otthon, a lelkében vagy a barátnőjével akkor rögtön rám ír , én meghallgatom és legjobb tudásom szerint segítek neki. Amikor én írok rá , semmilyen fajta érzelmi támogatást nem nyújt még csak azt sem kérdezi meg hogy hogy vagyok vagy hogy milyen volt a napom. :( úgy érzem hogy csak akkor ír rám mikor unatkozik, amikor a családjával van vagy a barátnőjével akkor nem ír. Átmegy az üzenet de nem nyitja meg. Pedig folyton online és én azt nézem.

Ódákat zeng nekem egy lányról akibe bele van szerelmesedve, külföldi híresség és minden jónak leírja őt meg hogy mindent megtenne érte stb.. ezt sem értem.

45 kiló vagyok vasággyal és elkezdett nekem olyanokat mondani hogy dagadt disznó vagyok meg hogy egyek kevesebbet. A barátnője valóban teltebb, az a külföldi lány akiért rajong meg duci, rájuk soha nem mondott ilyen de nekem akinek kilátszanak a bordái ilyet mond ! Nem bírok rá mást írni csak hogy nem vagyok dagadt de akkor írja hogy de de.

A problémáimon , traumáimon amiket elmondtam neki röhög vagy leszarja őket és engem hibáztat azért mert hagytam megtörténni őket.

Kérdeztem hogy mesélt e rólam a családjának és azt mondta hogy esze ágában sem lenne.

Már gondoltam olyanokra hogy ráírok a barátnőjére és egyszer céloztam neki erre és ő arra célzott hogy leszarná a barátnője ezt és hogy egy szar vagyok.

messengeren undorító beceneveket ad nekem hogy darab szar meg a lezbikussággal jön folyton hogy én az vagyok.. hát nem vagyok az. meg mutogat nekem ilyen lezbikus gifeket.


Nemrég említette hogy már a szex sem kell tőlem mert nem ér annyit az egész , amennyire idegesítem őt.. ??? de hát mivel idegesítem én semmi rosszat nem csinálok neki.

aztán én ugyanúgy adok szexet ő meg elfogadja.

múltkor kiöltöztem neki de forgatta a szemét és ilyet szólt hogy nem volt muszáj ez az egész..


Mit csináljak.. tudom hogy ki kéne lépni ebből az egészből de nem megy és nagyon rosszul érzem magam.


Nem kamu mielőtt ezzel jönnétek.


Mi történik egyáltalán körülöttem ? :(



2022. febr. 17. 12:55
A kérdező szavazást indított:
Azonnal el kéne hagynod és sajnálni nem tudlak ha vele maradsz, te zaklatod őt
Dolgozzatok a kapcsolaton és akkor javulhat
Jobb lesz ez csak most ilyen szakasz van köztetek de majd megváltozik
32 szavazat
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez a szavazáshoz bőven elég lett volna az első válasz. A vak is látja, hogy sz.rt se jelentesz neki.
2022. febr. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 A kérdező kommentje:
De mi járhat az ő fejében ha rám gondol?
2022. febr. 17. 13:01
 3/50 anonim ***** válasza:
100%
Semmit! Az a rágógumi vagy a cipője talpán, amitől nem tud megszabadulni, és nagyon idegesítő. Menj el pszichológushoz, mert amit leírtál nagyon egészségtelen!
2022. febr. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 A kérdező kommentje:

:(


Csak azt nem értem hogy hol ronthattam el hisz az elején olyan kedves és nyitott volt!

2022. febr. 17. 13:04
 5/50 anonim ***** válasza:
100%

Ennyire nem esik le a tantusz??


Csak megdugott párszor! Nem akar tőled semmit sem, már dugni se, mert nem érsz neki annyit! Nem szeret és nem szerelmes beléd!


Minél előbb zárd le az egészet! Tiltás törlés!


Lefordítottam, tessék. Szívesen!

2022. febr. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
100%
Volt barátnője, átvert, kihasznált. Van még kérdés? Mert ezek tények.
2022. febr. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de te nagyon buta vagy. A pasi nem akar tőled semmit. Azért tiltott le, mert állandóan zaklattad. A legjobb lenne, ha tiltanád és keresnél egy normális férfit.
2022. febr. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
100%
OMG! Ez komoly?? Nők, komolyan, miért... miért csináljátok? Hogy ilyen hulladékok után érdeklődtök? Máskor olyan könnyedén el tudtok tűnni! Lekoptató dumák és kifogások széles tárházával vagytok felruházva, ezeket az ilyenek ellen kéne használni...
2022. febr. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos tapasztalatból mondom, hogy ha egy férfi kedvesen és szeretetreméltóan viselkedik egy ideig, az nem tarthat minden körülmények között örökké.


A jelek szerint egyáltalán nem érdekled. Mindenképpen el kell felejtened, ha nem akarsz benne ragadni egy ördögi körben vele kapcsolatban.


Teljesen értelmetlenül függsz tőle lelkileg. Ez csak lejjebb fogja vinni az önértékelésedet, hidd el nekem! Írtam, hogy tapasztalat...

2022. febr. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
100%

Neked valami nagyon erős önpusztító hajlamod lehet, hogy ilyenekkel állsz össze. Férfiként mondom, hogy ne csináld, mert ezzel olyan precedenst teremtesz nekünk (igen, nekünk) férfiaknak, hogy lám, vannak olyan buta lányok, akiknél még EZ IS belefér és mindent megengedhetünk magunknak. Nem tudom, de tényleg, hogy mit eszel rajta, mivel tudod beetetni, hogy ennyire nem látod a fától az erdőt. Az első beszólás után egy óriási redflagnek kellett volna megjelenni, meg azután, hogy piszkos módon hazudott neked a barátnőjével kapcsolatban. Már ott fel kellett volna állnod az asztaltól. Te meg ott maradtál, mint egy utolsó rongy.

Komolyan nem hiszem el, hogy ilyenek megtörténnek.

2022. febr. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!