Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak nekem van olyan érzésem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem van olyan érzésem ismerkedéskor hogy az illetőnek bárki jó lenne csak legyen vki?

Figyelt kérdés
Mikor ismertedtem lányokkal és valamelyik érdeklődést mutatott, akkor olyan érzés fogott el hogy ha én neki kellek akkor bárki jó lehet neki csak férfi legyen.
2023. márc. 3. 02:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Nektek semmi nem jó. Jelet ad, kezdeményez, foglalkozik veled az a baj ...ha nem akkor meg az.
2023. márc. 3. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Előfordul.
2023. márc. 3. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
25%

1. Mai vilagban ami egyertelmu jel masok szerint is , aztan meg se az.

ezek utan a jelek nem erdekelnek , ha nem az egyertelmu tettek es a szavak csak ! F

2023. márc. 3. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Jajj 3. Ha meg egyértelmű akkor taszít sok férfit.

Az a baj, hogy a férfi nem tud férfi lenni a nő meg nem tud nő lenni...mer folyamatosan a nemek harca megy.

2023. márc. 3. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
69%

Nekem olyan pasim mellett volt ilyen érzésem aki állandoan azt ecsetelte mindegy neki barna vagxok e vagy szőke, toppon vagxok e vagy fáradt nyűgös, híztam e vagy nem, akkor is szeret.

Amikor rondának éreztem magam akkor is állandóan puszilgatott.

Mindig ugy éreztem mellette neki aztán mindegy hogy egy nő hogy néz ki, csak nő legyen.

Lehet egy plázacica, a mamuszos szomszédcsaj, az alacsony kollegina, az öreg sarki bolti elado, mert ő nem felszínes soha.

Minden nő neki NŐ, egyremegy.

Meghúzza a 40 kilost meg a 60 kilost is, a szőke kékszeműt is meg a fekete c.gányqrvát is.


Mondta ugyan ezekre hogy nem, nála magasan van a léc! Nem egyszer kérte ki magának ezeket.

De folyamat ezt erősítette bennem pedig hogy neki MINDEGY hogy nézek ki!

Ez mellett rendesen flörtölt is válogatás nélkül is màsokkal. A rondákkal, nyomi "nőkkel" is. De elotte levő pasim is ilyen volt hogy minden ratyi nőnek IS azt mutatta, mintha neki tetszene, közben meg nem kéne.


Annyiban be is igazolódott a gyanúm hogy nőzött is, el is hagyott.

2023. márc. 3. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 NTBS ***** válasza:
De bonyolult élőlények az emberek. Miért kell kombinálni. Rá kell kérdezni.
2023. márc. 3. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ugyis azt mondják hogy nem utolsó. Nekik aztán nem mindegy ki.

Felesleges a szó.

2023. márc. 3. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Amig nem látod bárkivel addig nem mondhatod hogy bárki jó neki.
2023. márc. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Akikkel flörtölnek szemeznek, akiket lesnek, azokat szerintem mind vinnék egy körre. Vagy mennének vele csak alkalom nincs.
2023. márc. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
9. Ezt olyan nők nézik be akiknek tetszik a pali és azt hiszik minden nőt nézeget..
2023. márc. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!