Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak nekem van olyan érzésem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem van olyan érzésem ismerkedéskor hogy az illetőnek bárki jó lenne csak legyen vki?

Figyelt kérdés
Mikor ismertedtem lányokkal és valamelyik érdeklődést mutatott, akkor olyan érzés fogott el hogy ha én neki kellek akkor bárki jó lehet neki csak férfi legyen.
2023. márc. 3. 02:07
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Hatalmas önbizalomhiányban szenvedhetsz, ha már ismerkedéskor ilyen gondolataid vannak. Hidd el, hogy te is vagy olyan értékes mint más, miért ne tetszehettél volna meg az illetőnek.
2023. márc. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!