Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jól sejtem hogy meg kellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól sejtem hogy meg kellene vele szakítanom az ismerkedést?

Figyelt kérdés

Második kérdés.. mire hivatkozzak?

Elvileg komolyan gondolná velem, úgy is keres ahogy a nagykönyvben meg van írva, érdekes hogy nem várna el tőlem semmit, ebből azt következtetem le hogy inkább csak szórakozna, én ebben nem hiszek hogy mindenkit feltétel nélkül” mert olyan amilyen..

én fiatalabb vagyok jóval az illetőnél, én szeretek csak úgy szeretni, szeretgetni, én nem egy durocel beállítottságú vagyok, például csak úgy összebújni szex nélkül, ha odabújtam hozzá ő már vitte volna tovább, ez nekem kiábrándító, egy estét töltöttünk együtt, nem is történt semmi mert túlhisztizte hogy nincs szex, olyan szinten hogy aludni sem hagyott, szerintem ezt nem is illik erőltetni, akkor sem ha együtt alszanak, másik dolog persze kényelmetlen a gumi, az nélkül kizárt hogy bárminek nekiálljak, akkor sem ha tablettát szedek, ebben sem volt túl megértő, szóval hiába keres teljesen kiábrándultam belőle.

Szerintetek is jogosan?


2023. márc. 5. 11:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%

Baszki, két mondat a kifejtés. Tanulj meg tagolni!

Másrészt: mindegy, hogy mit mond, hazudik. Teljesen egyértelmű, hogy neki csak szexre kellesz, arra is úgy, hogy neki jó legyen, te meg le vagy xarva.

Nem kell hivatkozni semmire. Nem kell indokolni, nem kell a beleegyezése, nem kell veled egyetértenie. Megírod, hogy nem akarsz vele tovább ismerkedni, felejtsen el. Aztán meg letiltod mindenhol.

2023. márc. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2023. márc. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
93%

Jogosan.


Ha valaki erőlteti a szexet és nem érti meg, hogy ez a kölcsönösségről szól és mindkét félnek akarnia kell akkor lapát. Ezen nincs is semmi tovább amin gondolkozni kellene.

2023. márc. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Csak szexre lennél gumi nélkül, jól gondolod, bucsuzz el tőle.
2023. márc. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
57%

Na látod, mi másra kellene egy papinak egy fiatalabb csaj. Csak arra vagy, hogy tömködjön meg villogjon, hogy neki fiatal csaja van. Csak szédít semmi több. Oké jöhet itt a szokásos, hogy van akinek az idősek tetszenek bla bla bla..

Tervezz egy időssel úgy mint egy veled egykorúval, passzoljon a gondolkodás és az értékrend (ja persze tuti passzol egy 20-30 évvel idősebbel..) Mikor esik már le nektek, hogy csak tárgyként vagytok tartva az öregeknél? De ha neked ez kell hát akkor csináld tovább.

2023. márc. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
76%
Ennyit a vénülő aggastyánok komolyan vehetőségéről. 🤭
2023. márc. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
48%
Igen, de nem fogod. Meg fog dugni, aztán otthagy.
2023. márc. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Tárgyiasítani akar és csak szexre kellesz neki, tapasztalatai alapján csak hazudozással jutott révbe eddig és ezért kábít téged is a hülyeségeivel. Gondolom te egy korai húszas vagy a figura meg negyven körüli iparos.
2023. márc. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

"érdekes hogy nem várna el tőlem semmit"


Ez csak nekem tűnik ellentmondásnak ahhoz képest, hogy az első együtt alvásnál erőltette a szexet, és nem tartotta tiszteletben a határaidat?

2023. márc. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Menekülj az ilyentől!!
2023. márc. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!