Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire nehéz az ismerkedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire nehéz az ismerkedés kisgyerekes anyukaként?

Figyelt kérdés
Fiatalon lettem anyuka, párom elhagyott minket. Eddig nem mertem nyitni senki felé, mivel tényleg csak komoly szándékaim vannak, fontos hogy ne csak azért kelljek neki.. Van házam, autóm, munkahelyem. Szóval elértem mindent amit akartam, tényleg a szerelem hiányzik már csak. Úgy érzem mostmár készenállok megtalálni az igazit. Mennyire nehéz így ez az egész? Sz*xre tudom hogy ugyanolyan széles a paletta mint gyerek nélkül. Viszont ez kit mennyire taszít, hátráltat?
2023. febr. 27. 20:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%

Itt mindenkit taszit, mert incelek vannak tobbsegben, huszan leirjak majd, hogy nem kellett volna felcsinaltatnod magadat, ok nem nevelik az alfa pujajat, stb stb :)


Picit nehezebb, de nem veszes. Nehany ferfinal kizaro ok lesz, ennyi. Nem hallottam meg olyanrol, hogy valaki a gyereke miatt ne talalt volna normalis part.

2023. febr. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%

A válasz ugyanaz mint már oly sok ember kérdésére is, aki ilyen problémába ütközött...


Van aki akar gyereket, van aki nem...aki nem akar az tutira idegent sem akar..

Aki akar annál talán több az esély de ő lehet, hogy sajátot akar csak...de azért több az esély itt..


És van akinek abszolúte nem probléma a gyerek. Ezt tisztázni kell első körben és vagy igen vagy nem.


Munkahelyen nem tudsz ismerkedni nincs lehetőség?

2023. febr. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%

Sok hülye lesz majd, de nem vészes sztm.

Vannak normális férfiak, akikkel lehet gyerekkel együttes normális kapcsolatod.

2023. febr. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
70%

Amilyen nehéz gyerek nélkül is. Tengeteg szexhajhász, rengeteg nőjét csaló foglalt, rengeteg igénytelen, lsd apukát is.

Ugyanaz van.

2023. febr. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
81%

Van egy elég távoli ismerősöm csaj, aki 20 évesen szült, akkor még együtt voltak az akkori barátjával. Egyébként mindkét oldalról kifejezetten jómódú, értelmiségi család, szóval nem a putriból származó, 8 általánost se végzett c-s betűs állampolgárokról beszélünk. Amikor 3 éves volt a gyerek kb. akkor mentek szét. Na a csajnak elég hamar lett is új palija. Hozzá kell tenni, hogy nagyon szép lány.


Szerintem ilyenkor még többet számít a külső, mint amúgy. Neki gyerekkel is tök hamar lett új kapcsolata (nem tudom, hogyan v hol ismerkedtek meg), másoknak meg kvázi plusz csomag nélkül sem jön össze. Szóval szerintem ebben az esetben hatványozottan igaz, hogy ha nagyon jól nézel ki, akkor egyszerűen.

Nem mondom, hogy ez törvényszerű, csak ezt látom a környezetemben.

2023. febr. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
12%

Mennyire nehéz az ismerkedés kisgyerekes anyukaként?


-Mert kisgyerekes anyuka vagy.


Fiatalon lettem anyuka, párom elhagyott minket.


-Döbbenetes.


Eddig nem mertem nyitni senki felé, mivel tényleg csak komoly szándékaim vannak, fontos hogy ne csak azért kelljek neki..


-Mint neki?


Van házam, autóm, munkahelyem.


-Senkit se érdekel, nem férfival akarunk ismerkedni.


Úgy érzem mostmár készenállok megtalálni az igazit.


-Ó na ne mondd, hirtelen kiélted magad és már rá se nézel a gyerekapja tipusra? heh


Sz*xre tudom hogy ugyanolyan széles a paletta mint gyerek nélkül.


-Ne legyél benne olyan biztos. Lehet, hogy darabszámra megvannak, de minőségre közelitenek hozzád.


Viszont ez kit mennyire taszít, hátráltat?


-Eléggé ahhoz, hogy elkerüljenek a jobb fogások.

2023. febr. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
81%
6 te igen hülye vagy.
2023. febr. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
88%
Sok kisgyerekes ismerős van, és sajnos vagy nem sajnos, aki szép, jó a genetika, ott pont mindegy, hogy van gyerek vagy nincs. Ennyi a titok, jól nézzél ki.
2023. febr. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
72%

Én nem találtam nehéznek. Nagyon sok vakvágányt el lehet vele kerülni, tök jó szűrő.

Itt is érvényes, hogy kár görcsösen akarni, majd jön, akinek jönnie kell - addig sem üres az életed gyerek mellett, az tuti :)

Ja és nyugodtan tojd le az itteni inceleket, akik jól megmondják, hogy ezzel egy mosogatórongy alá kerültél a társkeresési PiAcOn, valahol nekik is le kell verni a feszkót. Például pont őket könnyebben ki tudod szűrni :)

2023. febr. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
67%
9 Nagyon adom a válaszod. Sok anyuka 1000 különb, mint belsőleg meg külsőleg egyaránt. Azért, mert van egy gyereke,nem kell alább adni, sőt!!!
2023. febr. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!