Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kisgyerekes szingli anyáknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kisgyerekes szingli anyáknak mennyire nagy az elvárása?

Figyelt kérdés
26 éves leszek és csók szűz. Nincs esélyem szingli nőknél. Ezért gondolom kisgyerekes nőkkel randizni, hátha ott már kevesebb az elvárás. Jól kijövök a kisgyerekekkel, nem gond más gyerekét felnevelni.

2022. okt. 29. 16:23
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
64%
Ez hülyeség. Miért ne lenne esélyed? Vagy mindenkinek bejelented előre hogy te még sosem csókolóztál? De szerintem akinek tetszel azt pont nem fogja érdekelni hogy te csókolóztál e már vagy sem
2022. okt. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Nem nézzek ki jól eddig vagy visszautasítást kaptam.
2022. okt. 29. 16:30
 3/28 anonim ***** válasza:
82%
Hát figyu, nekem még nincs gyerekem, de ha lesz, én ponthogy inkább még válogatósabb leszek. Ugyanis nagyon nem mindegy, kit engedek a gyerekem közelébe. Inkább lennék évekig egyedül, mint nem a megfelelő társsal.
2022. okt. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
87%
Nem vagyok sem szingli sem anyuka, de azt gondolom éppen nekik nagyobb az elvárásuk, mivel nem csak magukért, de a gyermekükért is felelősek. Nem engedhetnek be akárkit az életükbe. Legalábbis, én a helyükben így gondolkodnék és nagyon megválogatnám, kivel ismertetem össze a gyerekem.
2022. okt. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
1es vagyok. Ez a rossz felfogás. Hogy nem nézek ki jól. Hidd el valamikor valakinek jól fogsz kinézni. És ha így rombolod a saját önbizalmadat akkor az nem jó. Szinte mindegy hogy nézel ki, ha nagyon jó a fellépésed és a kisugárzásod.
2022. okt. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
34%
3-as a valóság nem téged igazol, kisgyerekes anyukát nagyon kevés férfi vállal fel, nem nagyon lenne miből válogatnod ha igazi partnert akarsz találni valaha is
2022. okt. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
78%
Így van nagyon kevés FFI neveli màs gyerekét...
2022. okt. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező úgy érti szerintem, hogy a kisgyermeket egyedül nevelő anyukáknak, a KÜLSŐVEL megengedőbbek. Lehet nekik fontosabb már, hogy józan életű, megbízható társat találjanak, mint hogy mekkora a bicepsze a pasinak. Vagy rosszul értem?
2022. okt. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
#6 #7 én egyáltalán nem ezt látom. A szüleim is elváltak és mindkettőnek volt azóta több kapcsolata is, most is mind a ketten 2-3 éves kapcsolatokban vannak. A rokonságban, ismerősi körben sincs egyik elvált kisgyerekesnek sem problémája az ismerkedéssel, nem egyet ismerek, akinek már az új pártól is van gyereke. Szóval nem értem, miről beszéltek.
2022. okt. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
71%
#8 lehet, de biztos a gyerektelen lányok között is találna nőt a kérdező, csak gondolom abban reménykedik, hogy egy csinos anyuka ráfanyalodik😅
2022. okt. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!