Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kisgyerekes szingli anyáknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kisgyerekes szingli anyáknak mennyire nagy az elvárása?

Figyelt kérdés
26 éves leszek és csók szűz. Nincs esélyem szingli nőknél. Ezért gondolom kisgyerekes nőkkel randizni, hátha ott már kevesebb az elvárás. Jól kijövök a kisgyerekekkel, nem gond más gyerekét felnevelni.

2022. okt. 29. 16:23
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
48%

A 3-as és a 4-es válaszolók annyira cukik. Tökéletesen bizonyítják a véleményükkel a red pill helytállóságát.


Nem engednek be "akárkit" az életükbe. Életükben először, ahogy kipottyant belőlük génkészletük 50%-ának hordozója, eljön az a pillanat, hogy a gyerek lesz az első, ők pedig a másodikok.


Ilyenkor pedig előjön a racionális gondolkodás. A pisis-kakis pelenkák, az éjjelente nem alvás, a test megváltozása, a fogak romlása, a szoptatás, az ezerfelé szakadás és a gyerekre való dolgozás rutinná válása és elfogadása után, hogy ez lesz még jó esetben 18-20 évig hirtelen már nem is lesz olyan távoli és elfogadhatatlan a prostitúciónak eme társadalmilag elfogadottabb, nemesebb és sokkal enyhébb formája, amikor egy pótapát keresünk a gyerekünknek és néha muszáj lesz ágyabújni vele.


Mégse a medence széléről hugyozunk a medencébe, mint mikor sugar babyként nyíltan árazzuk be magunkat, de még a fürdőgyatyát sem húzzuk le a víz alatt, mint az aranyásók, így társadalmilag pont beleillik a képmutató ájtatosmanóságba, ami most úgyis divat a píszí woke világban.

2022. okt. 31. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 21-es, bizonyára engem is cukinak találsz majd, de átéltem mindezt, és a racionális gondolkodás nem vezetett prostitúcióhoz esetemben, még szerinted társadalmilag elfogadott és dicsőített szinten sem. Sokkal inkább az életem és a karrierem felülvizsgálatához, és a megváltozott élethelyzethez igazításához.


A férjem egy balesetben halt meg, amikor a kislányunk 5 és fél éves volt. Az első kb. 8-9 évben fel sem merült bennem, hogy bárki a férjem helyére léphetne, tavaly óta elméletben már gondolkodtam a kérdésen, és ahogy az általad lecukizott 3. és 4. válaszoló, én is úgy gondolom, hogy sokkal magasabbak lennének az elvárásaim, mint mielőtt anya lettem.


Alapvetően a kérdésfelvetésedet sem értem. Miért lenne a lányomnak szüksége egy pótapára? Lát elég apaképet a családban és a baráti társaságban, szeretett édesapját pedig úgysem tudná pótolni senki. Mivel azt írod, hogy a potenciális pótapával "néha muszáj lesz ágybabújni", ezért feltételezem, hogy azt gondolod, hogy egyedülálló anya nem egy olyan partnerre vágyik önmaga számára, akivel önként, örömmel létesít szexuális kapcsolatot, hanem valamiféle eltartóra. Nem tartom kizártnak, hogy valóban létezik ez a jelenség, főleg alacsonyabb iskolázottságú és rosszabb anyagi helyzetben élő rétegeknél, de semmiféleképpen nem általános érvényű.


Én, ha partnert keresnék, magamnak keresném, és ha nekem megfelel, akkor is csak akkor kezdenék bele egy kapcsolatba, ha a a lányommal is megvan az összhang. Az elmúlt 10 évben felépítettem egy olyan életet, amely mind egzisztenciálisan, mind logisztikailag biztos alapokon nyugszik és érzelmileg biztonságot ad. Bolond lennék ezt felborítani.

2022. okt. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Arcra ronda vagyok, eddig vagy 100 visszautasítást kaptam, ezért akarom más gyerekét felnevelni, hátha kisgyerekkel már nem a legjobb képű pasi kell. 175 cm, 78 kg vagyok sportolok teszek a külsőmért, nincs szexuális kisugárzásom így alapból elutasítanak. Koncertekre, különböző programokra azért eljárok, discoba bulikba viszont nem. Jófiú vagyok, ezért se kellek a nőknek.
2022. okt. 31. 12:39
 24/28 anonim ***** válasza:
70%

22-es, a szöveged alapján inkább te nem kellettél senkinek, már bocsi.

Az isten irgalmazzon az ilyen nőktől😂.

2022. okt. 31. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 tamsin540 ***** válasza:
100%
#23 A kedvességet és figyelmességet nem kell kidobni, csak hogy "rosszfiú" legyél. Tudsz motorozni? Milyen hobbijaid vannak? Milyen karriered van? Engeded, hogy mások beszóljanak vagy megalázzanak téged? Milyen maszkulin apafigurát láttál gyerekkoroban, akire fel is nézhettél ha téged az édesanyád nevelt?
2022. okt. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%

Hááát,nem semmi gondolatokat írtatok itt sokan.

Egy dolog ami mindenképp ide illik.

Nem kell 20-onévesen "véletlenül" teherbe esni és nem kell nősülni-férjhez menni. Az életben van bőven elég "kötelezettség".

A felelősségvállalásból érzelem-vonzódásnak semmi értelme.

2022. okt. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%
A külső már annyire nem érdekli őket, de pénz szempontjából még válógatósabbak lesznek mert egy gyerek nem olcsó.
2022. okt. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
49%

"Jól kijövök a kisgyerekekkel, nem gond más gyerekét felnevelni."

Reálisan hangizik, ja, nem. Oszt mosogatni szeretsz-e?

2022. nov. 1. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!