Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire nehéz az ismerkedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire nehéz az ismerkedés kisgyerekes anyukaként?

Figyelt kérdés
Fiatalon lettem anyuka, párom elhagyott minket. Eddig nem mertem nyitni senki felé, mivel tényleg csak komoly szándékaim vannak, fontos hogy ne csak azért kelljek neki.. Van házam, autóm, munkahelyem. Szóval elértem mindent amit akartam, tényleg a szerelem hiányzik már csak. Úgy érzem mostmár készenállok megtalálni az igazit. Mennyire nehéz így ez az egész? Sz*xre tudom hogy ugyanolyan széles a paletta mint gyerek nélkül. Viszont ez kit mennyire taszít, hátráltat?
2023. febr. 27. 20:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
38%

Amúgy sem könnyű normális pasit találni, hát még már fiatalon kisgyerekkel a nyakadon. Nagyon kicsi az esélyed.

Fiatal normális, igényes pasi nem fog gyerekes nővel kezdeni ha gyerekmentest is választhat , aztán meg majd ha akarnak, közösen vállalnak idővel, nem fogja más gyerekét elviselni, pénzelni végképp nem.

Elégedj meg a saját szinteddel és gyerekes pasikkal próbálkozz, ott talán több esélyed van.

2023. febr. 28. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
51%
11 mer te ki vagy hogy megmond ki kinél próbálkozzon vagy ki a normális igényes pasi...
2023. febr. 28. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
75%

Kort nem írtál.

Èn 23 èvesen szültem, 25 èvesen mentem szèt a gyerek apjával.

Volt egy kèt kapcsolatom, de nem èreztem az igazinak. Ha nem is mondták ki de lenèztek a gyerek miatt. Hát úgy voltam vele akkor ezek nekem nem kellenek. Vagy elfogadnak gyerekkel, vagy akkor ne velem legyenek.

32 èvesen találtam rá a fèrjemre. Elfogadott minket. Már közös gyerekünk is van. Sose tesz különbsèget a lányom ès a saját gyerekünk között. Őt is sajátjakènt szereti, ès neveli. Lehet nem 1 2 hónap alatt találod meg azt aki elfogad titeket, de ne add fel.

2023. febr. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!