Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennyire rossz dolgot csináltam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire rossz dolgot csináltam, vagy túlreagálja?

Figyelt kérdés

A férjem napelemes rendszert épített a házra és a pincében vannak az akkuk. Tegnap takarítottam és a ruhaszárító állványt levittem a pincébe és akkukra tettem, mert épp ott találtam neki helyet. Nem is volt ebből semmi probléma, semmi baj nem történt, de amikor a férjem fél nappal később meglátta ordibálni kezdett velem.

Soha nem beszélt így velem, akkor sem mikor megütöttem az autót, pedig akkor nagyon tartottam tőle, de végig kedves volt és még ő nyugtatgatott, most pedig egy semmiségért őrjöngött.



2023. febr. 20. 07:43
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
68%
A 7-es válasz nagyon bunkó, szerintem ez nem egy közismert dolog, és a férj felhívhatta volna rá előtte is a figyelmet. Ugyanakkor viszont a férj sem elítélendő, ha bárki pl. a gyereknevelésre gondol, ott is vannak olyan szituk, amikor a gyerek vmi égbekiáltóan veszélyes baromságot csinál, és amikor meglátod, elsőre nem az jön a szádra nyugodt hangnemben, hogy ejnye-bejnye, hanem vmi erősebb, mert megijedsz, hogy nagy baj lehetett volna. Ha lehiggad az ember, akkor később persze nyugodt hangnemben el kell magyarázni, mi volt a kiakadás tárgya, és máskor az azt kiváltó szitu ne ismétlődjön meg.
2023. febr. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
95%
Hát én sem vagyok olyan hű de okos de azért nőként nekem is van annyi eszem hogy nem pakolok semmit az akksikra 😂 ezen szerintem hirtelen bárki kiakadt volna és írtó nagy szerencséd hogy nem történt semmi.
2023. febr. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
82%

"Ne menj ki kicsit a konyhába, most mostam fel."


És ha kimegy, tragédia sem történik. Olyan degradáló elmagyarázni a másiknak, hogy ne égesse le a házat?

2023. febr. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
16%
Állítólag ti nők nagyon okosak vagytok. Ja még sem.
2023. febr. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Hangsúlyozom, hogy nem történt baj! Csak 8-10 órával később vette észre és addig minden gond nélkül üzemelt!
2023. febr. 20. 10:20
 16/20 anonim ***** válasza:
95%
Hangsúlyozhatod hogy de nem lett baj lehetne annyi felelősség érzeted hogy bele gondolsz abba is mi lett volna ha még is történik baj. Neked most csak az fontos hogy "hát de nem lett baj"
2023. febr. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
50%

A kédés az, hogy minek kell ordítani ehhez.

Mindannyian hibázunk. Valamiből lesz baj, valamiből nem, pedig lehetne. Ordibálni nagyon ritkán indokolt, de ha nem lett baj, akkor gyakorlatilag sosem az.

2023. febr. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Jó, hogy kiakadt. Akkora butaságot csináltál. Nem is kárt okozhatott volna a felelőtlenséged. Nem játék
2023. febr. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
#15! Ezek után, én megértem, hogy kiabált. Valószínűleg ismer. Most is csak azt hangsúlyozod, hogy nem lett baj, mint aki nem fogja fel, hogy lehetett volna. Simán kinézem belőled, hogy legközelebb ugyanúgy rátennéd, hisz a "múltkor se lett baj". Talán, de csak talán, az üvöltözése meg visszatart. Mint egy gyerekenél. Ráraknád, hisz a múltkor se lett baj, de felülírja az ötletet a "nem akarom, hogy üvöltözzön."
2023. febr. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Baj nem történt az addig okés, de lehetett volna belőle tűz is amibe oda veszik a házatok és esetleg ti is. Szerintem jogos a kiakadása, de nyilván nem az ordibálás erre a megoldás. Az ilyesmi veszélyes.


Mi cégnél pl az akkumulátort lezárt dobozban tartjuk ami tűz védett.. szóval érted.. egy púpos akksi is egy mobilban okozhat háztüzet, egy rövidre zárt napelem akku méginkább.

2023. febr. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!