Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rossz házasság után nehezen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz házasság után nehezen mentek bele összeköltözésbe, eljegyzésbe?

Figyelt kérdés
22 évig éltem együtt a most már volt férjemmel. Másfél éve van egy párom. Tüneményes ember. Egyre többször kerül szóba az összeköltözés, esküvő. Néha félek attól, hogy ez a kapcsolat is elromlik majd. Amúgy meg alig várom, hogy mindig vele lehessek.
2023. febr. 5. 20:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Érhető, hogy aggodsz, de az életben soha semmire nincs garancia. Gondolj arra, hogy 22 év alatt valószínűleg eleget tapasztaltál ahhoz, hogy most, ennyi idősen jobb döntéseket hozz. A korábbi rossz döntések miatt ne félj belemenni az osszekoltozesbe vagy az eljegyzésbe :)
2023. febr. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Azt már helyre raktam magamban, hogy a mostani párom nem a volt férjem és ne keressem azokat a hibákat benne, ami az exben volt. És hogy ne kövessem el azokat a hibákat, amiket korábban.
2023. febr. 5. 20:43
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell összeházasodni, ha nem akarsz. Eljegyzés se muszáj. Ezt megmondhatod. Összeköltözés meg bármikor visszacsinálható, ha nem működik. Nem veszítesz semmit egy próbával.
2023. febr. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Sok kapcsolat a házasság után romlik meg.
2023. febr. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"Néha félek attól, hogy ez a kapcsolat is elromlik majd"


De hát ilyen az élet, semmire nincs garancia. Ez nem függ attól,hogy együtt éltek vagy házasok vagytok.


Azért nyilván először együtt élés és csak utána az eljegyzés, házasság, már ha akartok.

2023. febr. 6. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hasonló dilemmában vagyok most én is.


Házasok ugyan nem voltunk, de nagyon sokáig éltünk együtt. Egyszer nagyon megvert. Nem volt kihez fordulnom, nem volt hova menjek.

Ráadásul a szüleim úgy neveltek, hogy az én jelenlétem az egy kellemetlen dolog. Nehezen hiszem el hogy tényleg igazán kellhetek valakinek és tényleg lehet nekem örülni.


Most van egy külön albérletem. A párom mondogatja hogy mondjam fel és költözzek hozzá.

A mostani párom (ahogy te is írtad) egy tünemény. Sosem bántana. De nagyon félek, hogy ha nem sikerül a dolog megint nincstelen leszek. (Még sosem veszekedtünk)Egy indulatosabb összeveszésnél sem lenne hova mennem. Nincs senkim.

2023. febr. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem romokban van a házasságom, de kitartok mert a gyerekek miatt és a feleségem betegsége miatt muszáj. Már jóval azelőtt tönkrement, hogy megbetegedett volna. Helyrehozni már nem sok esélyt látom. Én soha többet nem nősülnék...
2023. febr. 7. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#7-es

Miért?

2023. febr. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#8 Mert valahogy a nők idővel a házasság alatt megváltoznak. Míg egy "szimpla" kapcsolatban megértőbbek. Jobban dolgoznak a kapcsolatukon.
2023. febr. 9. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
A férfiak is megváltoznak, de ők már a kapcsolatban is. Belekényelmesednek, nem érzik annak szükségét, hogy harcoljanak a nőért.
2023. febr. 9. 05:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!