Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennyire rossz dolgot csináltam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire rossz dolgot csináltam, vagy túlreagálja?

Figyelt kérdés

A férjem napelemes rendszert épített a házra és a pincében vannak az akkuk. Tegnap takarítottam és a ruhaszárító állványt levittem a pincébe és akkukra tettem, mert épp ott találtam neki helyet. Nem is volt ebből semmi probléma, semmi baj nem történt, de amikor a férjem fél nappal később meglátta ordibálni kezdett velem.

Soha nem beszélt így velem, akkor sem mikor megütöttem az autót, pedig akkor nagyon tartottam tőle, de végig kedves volt és még ő nyugtatgatott, most pedig egy semmiségért őrjöngött.



2023. febr. 20. 07:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Lehet azért kiabált, mert gond lehet belőle. Kigyulladhat, vagy fel is robbanhat, ha rövidre zárod az akksit! Beszéld meg vele a dolgot, hogy nem tudtad, vigyázni fogsz rá!
2023. febr. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
90%

Ha az akkumulátorok nem egy zárt szekrényben vannak pl: [link] akkor határozottan nem volt bölcs dolog oda bármilyen fém tárgyat tenni.


Gondold el, hogy egy mezei 12 V-s autó akkumulátor erre képes: [link] akkor mire lehet képes egy ennél jóval nagyobb kapacitású akkumulátor pakk?! Összerakhatod a két kezedet, hogy megmaradt a házatok, mert adott esetben robbanni is képes.


Abszolút jogos volt a férjed kiakadása. Mondjuk én eleve elmondtam volna a játékszabályokat, hogy ezek az akkumulátorok tudnak nem viccesek is lenni.


A félreértések elkerülése végett abszolút lehet biztonságosan üzemeltetni otthon, néhány egyszerű szabályt betartva. Nem kell attól rettegni, hogy holnap vége mindennek :). Nyilván ha kísérted a sorsot az más tészta.

2023. febr. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok. A 2-es válaszolónak 100%-ig igaza van!
2023. febr. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
74%
Oké nem tudod hogy ez hogyan működik meg mit csinál. Ha valaki ezt nem tudja attól még nem lesz hülye meg tanulatlan sem. Nem is kell ezt pontosan tudni, de hogy annyi gógyid se legyen, hogy ne piszkáld azt amihez nem értesz?! És szerintem a férjed igazából ezen húzta fel magát igazából.
2023. febr. 20. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
98%

Elmondhatta volna szebben is, vagy amikor telepítette lefekteti a szabályokat hogy mit lehet mit nem. Az èn párom mindig előre felhívja ilyenekre a figyelmemet, hogy ebből ne legyen problèma.

Viszont aksikra tènyleg nem pakolunk semmit, alapból sem, főleg nem fèmet.percek alatt meglehet a baj.

2023. febr. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
83%
Konkrétan fennállt a veszély, hogy felrobbantod a házat. Mégis hogyan kellett vna beszélnie? Meg igazán az ilyen nem neked szól hanem az ideg hozza ki, ami teljesen jogos.
2023. febr. 20. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
76%

Nem semmiség volt, te vagy a síkbuta, leégethetted volna a házat, és ott állnátok hontalanul, a biztosító meg röhögve nem fizetne, hát te okoztad a tüzet.

Nem magáért ordibált, hanem érted.

2023. febr. 20. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
89%
Ordibálthatod volna előtte, hogy tudja.
2023. febr. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
95%

Nyilvánvalóan baromi balesetveszélyes volt, a ház pusztulását és ezzel együtt az egész család halálát okozhatta volna.

Ugyanakkor ha már megtörtént a dolog és van lehetőség kommunikálni, az ordibálás nem jó módszer.

Szóval igaza volt, de attól még lehet ezt normálisan is közölni.

2023. febr. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
85%
Ordibálni soha nem jogos. Lehet, hogy amit csináltál, azt nem nagyon kellett volna (előttem kifejtették) de normális hangnemben is lehet beszélni. Sosem értettem, mi jogosít fel valakit arra, hogy őrjönve a másiknak essen. El is magyarázhatta volna, hogy működik.
2023. febr. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!