Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a mindent tudni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a mindent tudni akaró barátnőmről?

Figyelt kérdés

Azon gondolkodtam, más lány is csinálja-e ezt, mennyire átlagos dolog. A barátnőm szerint az a normális amit ő csinál, mert szeret engemet, ezért mindent tudni akar rólam.



Időre pontosan tudni akarja mikor aludtam, mennyit, milyen volt, hogy érzem magam, mennyit ettem és mit, mit csinálok épp. Nagyon féltékeny, ebben paranoiás, hogy én kivel beszélek, mennyit, mikor, miről, velük jobban érzem -e magam mint vele. Bizonyítékokat „kell” küldenem (követeli, hogy küldjem, elég makacs, nehéz leállítani), screenshotokat a beszélgetéseimről, előzményeimről.



Ha rosszul van, meg kell vígasztalnom és elmondja mivel lehet, mit írjak, mivel fejezzem ki magam. Ő is maximálisan elmond mindent magáról és megoszt, és vágyik rá hogy én is mindent tudni akarjak róla, szívből érdeklődik és szeret és nagyon igyekszik a kedvemben járni. Mindent meghallgat amit mondok, ha olvasok beküldök szövegeket és elmondom mit gondolok, tudni akarja a zenéimet, a videóimat amiket nézek. Én is hasonlóan mindent tudni akarok róla.



De elneveztem őt NAV-nak, néha viccből hivatali szöveggel ír, hogy „azonnali hatállyal elrendelem hogy ezt az adatot szolgáltasd be.”, mondjuk a házszámát annak ahol régen éltem. Tudni akarja az exeim nevét, alkatát, hogy mit szerettem bennük, összehasonlítja magát velük (ezt érzelmileg nehezen bírja elviselni, kevésnek érzi magát könnyedén, de mégis függő az adatszolgáltatásra). Az exeim címét is tudni akarná, de igazából semmit nem merek megadni neki, kicsit őrült.


Tehát olyan ellenőrzőszerv, mint a NAV, számon tart minden mondatot, hogy azt mondtam ezt csinálom, és mégsem, hazug vagyok – persze, elmagyaráztam neki, hogy attól hogy mondom h csinálok valamit, meggondolhatom magam útközben, de ez neki már gyanússá válik szerintem.



Szóval, lányok, ti is mindent tudni akartok a fiútokról? Ti is mindent megkérdeztek?

Fiúk, a ti barátnőtök milyen hozzá képest?



2023. jan. 7. 23:40
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
75%
Egy elmebeteg, ócska, értéktelen emberi hulladék a barátnőd. A jó hír az, hogy ha te ezt hajlandó vagy elviselni és nem dobtad még ki, az azt jelenti, hogy te is az vagy, szóval összeilletek.
2023. jan. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
8%

"Egy elmebeteg, ócska, értéktelen emberi hulladék a barátnőd."

Hogy te mekkora egy fogyatékos idióta vagy kishaver. :D megnézném azt a szánalmas senkiházi életed amiből ilyet irkalsz másoknak. Az emberi értéket nem ebben mérik, de nem hiszem hogy te tudod mit jelent az egyáltalán, mert az értékítéleted egyenlő egy retardált féreg szemléletmódjával. Remélem beoltattad magad a covid ellen. Alakul neked egy szép kis ajándék a jövőben.

2023. jan. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
80%

Hány évesek vagytok? 14?

Mióta vagytok együtt?

Nem normális egyébként, De te sem, hogy ezt tűröd.

Neked nincs is magánéleted? Nem csinálhatsz azt amit akarsz? Nem tudsz elolvasni nyugodtan egy könyvet úgy, hogy ne zaklasson percenként? Nem tudsz megnézni nélküle egy filmet, nem tudsz neki ajándékot venni, mert tudnia kell róla, hogy hova mész és miért? Nem tudsz elmenni a haverjaiddal sörözni? Nem tudom dolgozol, vagy még iskolába jársz, de így nem tudsz rendesen dolgozni/tanulni, mert örökké ezzel kell foglalkoznod.

Ha még csak pár hete vagytok együtt, még csak-csak, de akkor sem normális. De mi lesz később? Most még viccesnek gondolod, hogy ő a NAV, meg cuki, aranyos, de meg fog fojtani, nem leszel önmagad, majd mindenhez engedélyt kell kérned, még ahhoz is, hogy mikor aludj.

Gondolom ez az első kapcsolatod, és azt hiszed ez a normális. majd rájöszz hogy nem, még ha most nem is hallgatsz ránk.

2023. jan. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

Honnan veszitek egyátalán, hogy ez nekem nem jó? Én választottam ot, es sehlo sem irtam, vagy utaltam ra, hogy nekem ez nemjo, vagy menekulnek tole. Latszik rajtatok mennyire fejletlen kis tudatotok van, egy kerdesre sem tudtok valaszolni, mindig kell az okoskodas, mert ennyire unjatok magatokat, es ilyenkor azt gondoljatok hogy "huha, na majd en megmondom hogy mi a normalis es minek hogy kene lennie".


a velemenyetek erdekelt es nem az hogy hogy ocsaroljatok a bnomet vagy engemet.


"Nem normális egyébként, De te sem, hogy ezt tűröd."

Talán nem vagyunk normalisak, de mi tisztan tudjuk szeretni egymast, jobban mint ti. fajdalmas eloszor a felismeres, de idovel meg fogod tanulni, hogy amit ti parkapcsolatnak hivtok, az messze nem az, sem szerelem. egyik fiurol/layrol a masikra ugraltok, es azt nevezitek szerelemnek. tenylg ugy gondoljatok, hogy szerelem az, mikor a masikra idot sem tudtok szanni, es a munkat mondjatok kifogasnak? valoban szerelem nektek az, hogy egy halom mindent magatokban tartaok, es nem tudtok a parotokkla nyiltan beszelni barmirol? ha annyira szeretnetek egymast, es meglenne a kotodes, akkor nem a tarsadalom alltal letrehozott gatak alapjan valasztototk part, mint peldaul a kor, meg ezek. latszik hogy meg eretlenek vagytok, es fogalmatok sincsen a valodi erzelmekrol. talan ebben az eletben meg sem fogjatok tapasztalni, amig nem jottok ra hogy masok helyett megmondani, hogy neki mi a jo, az nagy tudatlansag. had ne ti tudjatok mar jobban nekem mi a jo..

2023. jan. 8. 15:58
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
"Mit gondoltok a mindent tudni akaró barátnőmről?" Leírtuk. Mi a problèma?
2023. jan. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

"had ne ti tudjatok mar jobban nekem mi a jo.."

Mi nem tudjuk, hanem látjuk mi a jó neked. A kérdésre megkaptad a választ, miszerint mi a vélemény a barátnődről az itteni tagoknak. Szóval, felháborodni nincs okod.

2023. jan. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

van különbség a között hogy elmondod a véleményedet egy személyről, és a között, hogy le alázod a francba. nem tudsz semmit sem, nem látod az életunket sem. azert az hardcore hogy te kijelented, miszerint "ertektelen emberi hulladék" a barátnőm. szamomra azok az ertektelen emberi hulladekok, akik egy szemelyrol ilyet kepesek kijelnteni, akit nem ismernek, felszines es fejletlen vagy.



"Mi nem tudjuk, hanem látjuk mi a jó neked."

te mar annyira értesz az emberekhez, es annyira ismersz engem is, hogy ezt te lássad. talan en jobban latom nekem mi a jo a sajat eletemben. ja, es azt sem te mondod meg, hogy min haborodhatok fel, vagy min nem. es azt sem tudod hogy felhaborodtam-e vagy nem, ezt is csak te feltetelezed.

2023. jan. 8. 21:30
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!


Ha neked ez így jó, akkor mi a búbánatos fenének írtad ki ezt a kérdést????????


Mert ép ésszel csak arra gondolhat az ember, hogy téged is zavar mindez. Ha nem is annyira, mint mást, aki hanyatt-homlok menekülne ebből.

2023. jan. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:
Menekülj!
2023. jan. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Na, egy újabb kérdező, aki nem bírja a kritikát, de azért kibsz ide egy kérdést. Minek kérdezel, ha képtelen vagy szembenézni azzal, amit kapsz? Mire számítottál, kizárólag buksisimire? Azért ne ide gyere. Itt csak kendőzetlen őszinteséget kapsz, nem elfogult válaszolóktól.Mint látod, itt nincsenek elalélva a barátnőd viselkedésétől. Aki meg elvan, na az aki nem őszinte veled. Erre lenne szükséged? Amit csinál a csaj, az nem éppen teljesen ép elmére utal sok ember számára. Ha neked viszont megfelel, akkor ne kérdezgess, hiszen teljesen felesleges. Tűrd és ennyi. Olyan vagy, mint egy hisztis ember, aki képtelen elfogadni, hogy tőle jobbak is léteznek.
2023. jan. 9. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!