Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a mindent tudni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a mindent tudni akaró barátnőmről?

Figyelt kérdés

Azon gondolkodtam, más lány is csinálja-e ezt, mennyire átlagos dolog. A barátnőm szerint az a normális amit ő csinál, mert szeret engemet, ezért mindent tudni akar rólam.



Időre pontosan tudni akarja mikor aludtam, mennyit, milyen volt, hogy érzem magam, mennyit ettem és mit, mit csinálok épp. Nagyon féltékeny, ebben paranoiás, hogy én kivel beszélek, mennyit, mikor, miről, velük jobban érzem -e magam mint vele. Bizonyítékokat „kell” küldenem (követeli, hogy küldjem, elég makacs, nehéz leállítani), screenshotokat a beszélgetéseimről, előzményeimről.



Ha rosszul van, meg kell vígasztalnom és elmondja mivel lehet, mit írjak, mivel fejezzem ki magam. Ő is maximálisan elmond mindent magáról és megoszt, és vágyik rá hogy én is mindent tudni akarjak róla, szívből érdeklődik és szeret és nagyon igyekszik a kedvemben járni. Mindent meghallgat amit mondok, ha olvasok beküldök szövegeket és elmondom mit gondolok, tudni akarja a zenéimet, a videóimat amiket nézek. Én is hasonlóan mindent tudni akarok róla.



De elneveztem őt NAV-nak, néha viccből hivatali szöveggel ír, hogy „azonnali hatállyal elrendelem hogy ezt az adatot szolgáltasd be.”, mondjuk a házszámát annak ahol régen éltem. Tudni akarja az exeim nevét, alkatát, hogy mit szerettem bennük, összehasonlítja magát velük (ezt érzelmileg nehezen bírja elviselni, kevésnek érzi magát könnyedén, de mégis függő az adatszolgáltatásra). Az exeim címét is tudni akarná, de igazából semmit nem merek megadni neki, kicsit őrült.


Tehát olyan ellenőrzőszerv, mint a NAV, számon tart minden mondatot, hogy azt mondtam ezt csinálom, és mégsem, hazug vagyok – persze, elmagyaráztam neki, hogy attól hogy mondom h csinálok valamit, meggondolhatom magam útközben, de ez neki már gyanússá válik szerintem.



Szóval, lányok, ti is mindent tudni akartok a fiútokról? Ti is mindent megkérdeztek?

Fiúk, a ti barátnőtök milyen hozzá képest?



2023. jan. 7. 23:40
A kérdező szavazást indított:
legyen az: Az én barátnőm is ilyen, és szeretem ezt.
Az én barátnőm is ilyen és nem szeretem ezt.
Ez szerintem őrült, bár lenne ilyenem.
Ez őrült, és menekülnék!
Én is ilyen ember vagyok.
Én egy magányos incel vagyok és dugnék egy jó nővel.
Én egy unikornis vagyok.
61 szavazat
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
98%

Ez komoly? Kórosan kontrollmániás a csaj. Ez már beteges. Nem vagy az ő tulajdona. Én menekülnék.


46N

2023. jan. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
98%

Első két bekezdést olvastam végig, többet már nem is kell.

Abnormális a csajod. Ha jót akarsz magadnak, azonnal dobbants!

2023. jan. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
90%
Gáz és ostoba.
2023. jan. 8. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
92%

Azoknak, akik nem bírták végigolvasni, van egy kulcsmondat: "Én is hasonlóan mindent tudni akarok róla." Zsák a foltját esete, nincs itt semmi látnivaló.

(Nem, én nem vagyok ilyen, és a pasim is normális 😁)

2023. jan. 8. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
85%
Na, várjunk, én azt a mondatot úgy értettem, hogy ő is tudni akarja, milyen zenék, videók, szövegek tetszenek a barátnőjének. Ez önmagában csak érdeklődés a másik ízlése iránt. Pl. jókat lehet beszélgetni egy-egy (mindkettőjük által olvasott) cikkről, vagy hogy miért tetszik neki az a zene.
2023. jan. 8. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
14%
Sok incel, femcel veszekszik itt a kérdésen ennyi! Senkit nem érdekel!
2023. jan. 8. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
89%
Menekülj amíg nem késő!
2023. jan. 8. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
89%
Ez beteges.
2023. jan. 8. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
62%

Én nőként abszolút a teljes transzparencia híve vagyok a párkapcsolatban, magyarul elvárom (és garantálom), hogy semmit se rejtegessünk egymás elől a meglepetésajándékokon kívül. Se a másik elől lejelszavazott mobil, se a másik háta mögötti szarkavarás a haverokkal, semmi ilyesmi nem fér bele. A párkapcsolatban számomra nincs külön magánélet, az konkrétan a magánélet és nagyon fárasztó úgy élni együtt, hogy bizonyos dolgokat nem mersz a saját otthonodban szem előtt hagyni. Szerintem ez az oldott, jó hangulat titka, az eddigi kapcsolataimban bevált.


De amit te írsz, az rettenetesen fárasztó. Ezek a gesztusok nem arra valók, hogy egy betegesen féltékeny, önértékelési gondokkal küzdő embert etessünk vele. Ez a folyamatos bizonyítgatás és olyan dolgokról számadás, amik annyira jelentéktelenek, hogy már te sem emlékszel rá... A kamasz éveim jutnak róla eszembe, mikor apám folyamatosan faggatott, hogy mikor végzek a suliban, hova megyek, kivel megyek, mennyit költöttem, mire költöttem, ne zárjam be a szobám ajtaját egyedül se... Nem, többé nem szeretném átélni.

2023. jan. 8. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Beteg sérült.
2023. jan. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!