Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hord el mindennek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hord el mindennek, ha megbeszéltük, hogy csak egy éjszaka?

Figyelt kérdés

Múlthéten taliztam egy sráccal, beszélgettünk, elvoltunk, megbeszéltük, hogy egyikőnk sem akar komoly kapcsolatot. Szexeltünk egyet, nem volt túl jó számomra. Másnap reggel már egy üzentre ébredtem tőle és ez így ment a hét további részében. Arra kért, hogy talizzunk még, beszélgessünk, menjünk bulizni, mondjam el neki, hogy mit nem csinált jól, mert tudja, hogy nem élveztem a szexet. Több internetes felületen is próbálta felvenni velem a kapcsolatot.

Nem válaszoltam neki, hisz meg volt beszélve, hogy az egy este és nem több, nem látom értelmét a beszélgetésnek ezek után.

Erre ma olyan üzeneteket kaptam tőle, hogy egy bohóc vagyok mert nem válaszolok neki, egy “gyászkeret nő”, mert nem tudok annyit írni neki, hogy vége, és hogy ő leszarja, hogy én miért nem akarok veled többet szexelni, nem érdekli az indoklás sem, csak szánalmas tőlem, hogy én nem tudtam ezt megírni neki.


Valaki felvilágosítana, hogy ezt így miért?


2022. dec. 22. 16:53
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
22%

Nem mindegy, hogy azt mondtad neki, hogy “1 alkalom aztán utána beszélni se szeretnél vele” vagy csak szimplán, hogy “1 alkalom”.

Én a helyedben simán visszaírtam volna neki, hogy nem akarom folytatni vele, aztán ennyi.

2022. dec. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
84%
Sérti az egóját, ne foglalkozz vele, tiltsd mindenhol. Sajnos a férfiak egy része hajlamos átmenni hisztis óvodásba, ha valami nem úgy alakul, ahogy szeretnék. Az ilyen kisfiúk szánalmasak.
2022. dec. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
82%
Pont egy piócába futottál bele, aki azt hiszi azért, mert lefeküdtél vele már tartozol neki. Teljesen jól tetted, hogy egyáltalán nem válaszoltál neki, bármilyen válasz felhívás lett volna keringőre. Az ilyeneket el kell viselni, türelmesen kivárni amíg feladja és lekopik. Mást nem tudsz tenni sajnos.
2022. dec. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
34%
Legközelebb, ha belemesz egy ilyen csak 1 szex dologba, maskepp kommunikald. Irdd meg, hogy a szex utan ne keressuk egymast, mert nem fogok valaszolni.
2022. dec. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem megírhattad volna neki, hogy nem kívánod vele tartani a kapcsolatot beszélgetés szintjén sem. Tudom, sok férfi ezután is próbálkozik, de legfeljebb akkor a következő levélre nem válaszoltál volna. Nálam amúgy volt olyan, hogy 1 éjszakát terveztünk a partnerrel, de nagyon jól éreztük magunkat együtt, így lett több, szóval, néha borulhat az eredeti terv. Keresett szinte rögtön, ahogy elköszöntünk, ami nem volt ellenemre, de ha úgy lett volna, akkor megmondtam volna neki nyíltan, és nem ignorálom, az a legrosszabb. Ettől függetlenül túltolja a pasi, nem kéne sértegetnie vagy követelőznie.
2022. dec. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%
Sértett kisfiú. Lám lám mikor a pasit jobban sérti hogy csak 1 alkalomra (se) volt jó.
2022. dec. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
49%
Elég fájó dolog tud lenni. Ezt az nem tudhatja aki jó az ágyban, vagy nő. Nyilván tudni kell kezelni a dolgot helyesen és elfogadni.
2022. dec. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Legalábbis egy olyan személy számára, aki tényleg szeretné, hogy a másik félnek is jó legyen, de testi adottságok miatt ez kivitelezhetetlen.
2022. dec. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!