Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hord el mindennek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hord el mindennek, ha megbeszéltük, hogy csak egy éjszaka?

Figyelt kérdés

Múlthéten taliztam egy sráccal, beszélgettünk, elvoltunk, megbeszéltük, hogy egyikőnk sem akar komoly kapcsolatot. Szexeltünk egyet, nem volt túl jó számomra. Másnap reggel már egy üzentre ébredtem tőle és ez így ment a hét további részében. Arra kért, hogy talizzunk még, beszélgessünk, menjünk bulizni, mondjam el neki, hogy mit nem csinált jól, mert tudja, hogy nem élveztem a szexet. Több internetes felületen is próbálta felvenni velem a kapcsolatot.

Nem válaszoltam neki, hisz meg volt beszélve, hogy az egy este és nem több, nem látom értelmét a beszélgetésnek ezek után.

Erre ma olyan üzeneteket kaptam tőle, hogy egy bohóc vagyok mert nem válaszolok neki, egy “gyászkeret nő”, mert nem tudok annyit írni neki, hogy vége, és hogy ő leszarja, hogy én miért nem akarok veled többet szexelni, nem érdekli az indoklás sem, csak szánalmas tőlem, hogy én nem tudtam ezt megírni neki.


Valaki felvilágosítana, hogy ezt így miért?


2022. dec. 22. 16:53
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
65%

"Mert nem válaszoltál és nem magyaráztad meg neki."


SEMMILYEN magyarázattal nem tartozik.

2022. dec. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
88%

#11

Igen. Ha tovább olvastad volna akkor láthattad volna hogy szerintem is bunkóság. Ettől még ezért viselkedett így, akkor is ha nem jogos. A kérdésre ez a válasz.

Mi a problémád?

2022. dec. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
17%

Mondjuk a válaszba nem haltál volna bele.

Azt sem értem, hogy miért nem tiltottad... Csak gondolhatta, hogy van esélye legalább egy magyarázatra, hiába beszéltetek meg, hogy egyszeri alkalomrol van szó.


Helyében én is félreérteném, hiszen nem tiltottad le. Úgyhogy te is bunkó voltál és reményt adtál neki, ő meg vissza fizette a kölcsönt.

Ennyi történt.

2022. dec. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
90%

"hiszen nem tiltottad le"


Miért kéne alapból letiltani valakit? Azt kell letiltani aki kellemetlenkedik. Bár mondjuk ez a pasi kiédemelte. Több felületen is írt. Nem vette észre magát, hogy felesleges?

Mi az, hogy reményt ad? Aki nem bunkó, az reményt ad? Előre megbeszélték, hogy csak szex.

2022. dec. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
0%

Menj már, egy hétig írta neki, hogy magyarázatot, újabb esélyt vár...

Egy hétig kell várni, hogy letiltsa?

Ha második nap ilyenekkel jött már akkor blokkolni kellett volna, mert zavarta!!!


Akarmibe fogadok, hogy a kérdező ebbe bele se gondolt.

Vagy azt hitte magától lekopik észre veszi magát végre.

Ami oké, de mégse ugyanis valamiféle reménnyel táplálta, hogy hátha visszair.

És nem állítom, hogy a pasi egy szent, de a kérdező sem ártatlan 100% a szituációban.

2022. dec. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:

#15

Kiscicám, neked amúgy mi játszódik le a fejedbe, de most úgy nagyon komolyan? Pontosan azért nem írtam vissza a legelső alkalommal sem, mert nem akartam folytatást és ez neki is nyilván leesett. Ha valaki akar következő alkalmat, akkor más másnap azt tárgyalnánk, hogy mikor és hol. Azért írogatott nekem több helyen, próbálta bármi áron felvenni velem a kapcsolatot, mert leesett neki, hogy nem lesz több alkalom. Szomorú, ha valakinek ennyire kétségbeesetten kell tepernie ahhoz, ha szexelhessen egyet.

Nem tiltogatok embereket, nincs érteleme, akkor is be fog próbálkozni, csak egy másik fiókból. És továbbra sem gondolom magam egy bohócnak vagy gyászkeret nőnek, mert én csináltam a számból segget és a tartom magam ahhoz, amit letisztáztunk.

2022. dec. 22. 19:43
 17/28 A kérdező kommentje:
*mert én nem csináltam
2022. dec. 22. 19:44
 18/28 anonim ***** válasza:
10%
Gondolom téged is heti szinten más kefél
2022. dec. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
0%

#16:

Nem vagyok a kiscicád, te vagy egy szőke liba, mert ilyen helyzetben nem is lennél ha nem feküdtel volna le vele.

Miért nem figyelsz oda kinek fexel ki? Vagy akkor nem zavart? :D


Második dolog, ne én legyek a hibás azért sem, mert véleményt írtam.

Te írtál ki kérdést és véleményt vártál, kaptál, ha nem tetszik pontozz le és

ha nem tudod neutrálisan, helyen kezelni a dolgokat egyáltalán minek tettél fel kérdést?

Ha szerinted bűntelen vagy, akkor mit érzed magad rosszul, miért akarod valójában megerteni a pasas viselkedését ha csak szexre volt? Ez sehogysem világos.


Az ő szemléletet írtam, hogy mik lehetnek lehetséges okok, ha te ezen bedurcizol nagyon sajnálom, de ez van.

Tulajdonképpen ha te így állsz hozzá, hogy nem tiltod, mert szerinted más fiokrol írna akkor ne csodálkozz, azon az opción, hogy ő békésen gondolhatta, hogy többször ágyba vihet, mert hagytad magad megfektetni és mert nem blokkoltad 1 hét után sem.

Ez racionális szemszögből van írva, hiába vagy megsértődve.

2022. dec. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
10%

"Miért hord el mindennek"

Hát én ezt a 2 jelzőt nem nevezném mindennek elhordásnak.XD


"ha megbeszéltük, hogy csak egy éjszaka?"

Kiváncsi lennék arra a megbeszélésre. Az egyik ember arra emlékszik, amit mondani akart, a másik arra, amit hallani vélt. (Agatha Christie)

2022. dec. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!