Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A kinézet vagy a gondolkodás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kinézet vagy a gondolkodás?

Figyelt kérdés
Tudom egy ideális világban egy partner legyen szexi és legyen normális a gondolkodása. De nem egy ideális világban élünk. Ha választani kellene akkor melyiket választanátok?
2022. szept. 8. 11:16
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
61%

Hát ez valóban 10-ből vagy inkább 50-ből 1 embernél van így akár nő akár férfi.


Ha nem vonzó külsőre nem jönnek össze vele, mert ez által a szex borzasztó lesz.


Persze itt az oldalon mindenki egy csodálatos ember. És a belső sokkal fontosabb....

2022. szept. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
70%

Külső megfog, belső megtart.

Így működik, felesleges itt kamuzni.

Egy jó csajnak/jó pasinak mindig is 100x könnyebb dolga lesz, akármilyen a személyisége akkor is.

Mert egy csúnyára/kövérre nem figyelsz fel max beéred vele ha jobb nem jut.

2022. szept. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
A gondolkodása fontosabb, mint hogy kifejezetten szexi legyen. DE! ez nem azt jelenti, hogy minden ronda, kövér pasival összejönnék.
2022. szept. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

A helyzet az, hogy ha valamelyik tényező különösen taszít, akkor hamvában holt az egész.

Viszont inkább egy külsőre közömbös, de fantasztikus belső tulajdonságokkal bíró ember, mintsem egy bitang szexi, akivel sehogy sem kapom a közös hangot.

2022. szept. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Jó dolog a szépség, a polcról is azt veszem le, amit megkívánok, mert megtetszik, és hát utalhat jó genetikára, egészségre. Viszont a kompatibilis gondolkodás az, ami öregen vagy betegen is összetart. Ráadásul mindkettőnek kölcsönösnek kell lennie, mert sokra megyek vele, ha csak én akarom őt, ő meg vagy eltaszít vagy csak szamárnak tart ló helyett. Úgyhogy szerintem nem egy objektív mérce vagy kategória kell, hanem előbb magadat ismerni és elfogadni, akkor tudsz jól választani.
2022. szept. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Kinézet ÉS gondolkodás, máskülönben maradok egyedül, köszönettel. Én nem alkuszom.
2022. szept. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!