Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A kinézet vagy a gondolkodás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kinézet vagy a gondolkodás?

Figyelt kérdés
Tudom egy ideális világban egy partner legyen szexi és legyen normális a gondolkodása. De nem egy ideális világban élünk. Ha választani kellene akkor melyiket választanátok?
2022. szept. 8. 11:16
A kérdező szavazást indított:
Nő vagyok és inkább a kinézet a fontos
Nő vagyok és a gondolkodása
Férfi vagyok és a kinézet a fontos
Férfi vagyok és a gondolkodása
21 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudnám magamra erőszakolni se azt, aki nem tetszik, se azt, aki klasszul néz ki, de egy idióta.
2022. szept. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Nehéz kérdés, főleg hogy a vonzalom mindig több tényezős. De előbb tudom megszeretni azt, aki külsőre nem tetszik először, de megfog a viselkedése. Később a külseje is vonzóvá válik számomra.

27N vagyok

2022. szept. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%

#1-el értek egyet.


Csak ez vagy csak az nem elég. Vagy mindkettő stimmel vagy nem kell.


soha nem lesz felhőtlen és boldog az a kapcsolat ahol az egyiket el kell nyomni.

2022. szept. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudnék választani. Külső vonzalom nélkül nem lenne szex, belső megértés nélkül pedig tartós kapcsolat nem lenne.
2022. szept. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Egy átlagos vagy ahhoz közelítő férfit sokkal hamarabb megszeretek, ha értelmes, érett és intelligens, mint egy helyes, de fej ügyileg totális csőd szépfiút. Velük nem lehet mit kezdeni. Komoly, hosszútávú kapcsolatra nem alkalmasak, így az kizárt.
2022. szept. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
aha persze....szóval az átlagos külsejű pasi kell a nőknek...ja...csak ez tapasztalható :)
2022. szept. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
40%

Aki az első öt percben nem tetszik, az tizenöt év alatt sem fog. Régi igazság,de így van!

Az 5-ös válasz pedig nagyon szépen hangzik,igazán megfontolandó - egy a bibi, hogy tíz nőből kilenc nem így gondolkodik főleg pedig nem így tesz.

2022. szept. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

"Aki az első öt percben nem tetszik, az tizenöt év alatt sem fog. Régi igazság,de így van!"

Nekem nincs így. Haverilag már azelőtt is ismertem a feleségemet, hogy összejöttünk volna, és magam sem tudom, miért, de akkoriban nem igazán tetszett.

2022. szept. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
64%
#6 lehet te nem átlagos vagy, hanem csúnya😅Arra még nem gondoltál? Szerintem tök mást értünk átlagos alatt. Én az 5-7/10-et, nem a 2/10-et.
2022. szept. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
(viszont nem sokkal később miután elkezdtünk járni, már nagyon - nem tudom, hogy nem vettem észre)
2022. szept. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!