Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ezt mi okból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezt mi okból teszi egy férfi? Egyszerűen nem értem.

Figyelt kérdés
Adott egy férfi, nagyon jóban vagytok, számomra azt a jelet adta, hogy vonzódik hozzám. Én nem bírtam tovább elmondtam neki, hogy nekem nagyon sokat jelent érzelmileg és maradjon tőlem távol, ha nem kölcsönös. Hát a távol maradni eleinte nem nagyon ment neki, de eltelt végül 4 hónap, nem beszéltünk, csak köszönés szintjéig. Most a semmiből hirtelen megint beszélgetni próbál, érdeklődik. Miért nem hagy békén? Miért nem hagyja, hogy elfelejtsem végre?
2022. aug. 31. 14:38
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
100%

"Amúgy Te mit akarsz egy házas embertől, szerinted hány százalékuk adja fel a puha kis otthonát csak azért hogy egy bizonytalan ingatag dologba belemenjen? Kevés. Behálóz, kihasznál, eldob. Kaland? Nem, ez kaland lesz következményekkel."


Itt kéne észbe kapni! Sablon minta. Ki az a hülye??? Persze hogy kihasznál, eldob az esetek többségében. Nem is lehetne másként.

2022. szept. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
75%

"Nem fogok egy csaladapát előszeretni"


Ja, pedig már azt hittem!


"de attól még ember vagyok, vannak érzéseim"


Ja, csak rossz helyen kotorászol!

2022. szept. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 A kérdező kommentje:
De miről beszélünk? Milyen eldob? Hát közel sem engedtem, menekülésre fogtam.
2022. szept. 6. 09:01
 44/47 anonim ***** válasza:
75%
Közel se engedted, de csak annyira hogy szerelmes legyél. Hát persze. Nem volt határozott az a NEM szó. Arra próbálok rávilágítani hogy a problémát nem jól kezeled. Én nem tudom te hogy kommunikálsz de ha zavar valaki közeledése, akkor megmondom hogy öreg hogy békén a fas*ba ez egy munkahely neked van párod, nekem meg gerincem, úgyhogy tarsd magad ehhez, vagy a kávéskanalat a retinádból szeded ki. Ennyi. Ezek után nem lesz kávézgatás meg fontos vagy nekem. Pont. Szerelem édes istenem, ez aztán ku*vára az. Ezt úgy hivják hogy veszélyes viszony.
2022. szept. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 A kérdező kommentje:

Milyen viszony? Édes Istenem.... 🤔🤣


És igen, szeretem. Ennyi. De ettől még nem leszek lábtörlő.

2022. szept. 6. 14:23
 46/47 anonim ***** válasza:
100%
Helyes. Ne is legyél.
2022. szept. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 A kérdező kommentje:
Nem tervezem.
2022. szept. 6. 21:48
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!