Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ezt mi okból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezt mi okból teszi egy férfi? Egyszerűen nem értem.

Figyelt kérdés
Adott egy férfi, nagyon jóban vagytok, számomra azt a jelet adta, hogy vonzódik hozzám. Én nem bírtam tovább elmondtam neki, hogy nekem nagyon sokat jelent érzelmileg és maradjon tőlem távol, ha nem kölcsönös. Hát a távol maradni eleinte nem nagyon ment neki, de eltelt végül 4 hónap, nem beszéltünk, csak köszönés szintjéig. Most a semmiből hirtelen megint beszélgetni próbál, érdeklődik. Miért nem hagy békén? Miért nem hagyja, hogy elfelejtsem végre?
2022. aug. 31. 14:38
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
100%

Azt gondolhatja, ennyi idő alatt már túlléptél a dolgon és talán újra kész vagy barátkozni. Godnolom emberileg kedvel, csak nem vonzódik hozzád.

Ebben az esetben nem ő az, akinek távol kéne magát tartania, hanem neked kellene vagy nem válaszolnod a megkeresésekre, vagy letiltanod. Egyedül a te felelősséged ezt kezelni, mert te vagy érzelmileg érintett.

2022. aug. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 A kérdező kommentje:
Nem, én ezt elmondtam neki. Hogy én nem vagyok képes távol maradni, gyenge vagyok hozzá, mert hiányzik. Ezért kértem, maradjon távol tőlem, azt mondta tiszteletben tartja. Hát akkor sem ment nagyon. Most meg hirtelen mintha mi sem történt volna.
2022. aug. 31. 14:44
 3/47 A kérdező kommentje:
Nem tudom magam távol tartani, ha oda jön hozzám. Hogyan?
2022. aug. 31. 14:45
 4/47 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem igazán értem. Honnan tudod, hogy jóban vagy vele, ha nem is beszélgettek?

Nekem úgy tűnik, hogy túlgondolod a férfi szándékait, mert csak beszélgetni szeretne. Ne tudd meg, hogy mennyi emberre jön rá a random pofázhatnék.

2022. aug. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
100%

Sosem értettem azokat az embereket, akik a saját problémájukra másoktól várják a megoldást... miért nem próbálsz fejlődni, hogy ne legyél gyenge? Miért neki kellene felelősséget vállalnia valaki másnak az érzéseiért? Ez a te dolgod, mindenki csak saját magáért felelős.

Ahogy fentebb is írták, lehet, hogy azt hiszi, azért 4 hónap elég volt elfelejteni valakit, aki a távolmaradásával igen erősen kifejezte az irányodba, hogy nem érdekled. Lehet azt hiszi, mivel egyszer már mertél szólni neki, ha zavarja a barátkozása, akkor újra megteszed.

2022. aug. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 A kérdező kommentje:

Nagyon hosszú a sztori, én a nem beszélünk időszak elottrol beszéltem. Nagyon is kedveljük egymást.


Aztán tiszteletben tartotta, nem jött oda, nem keresett. Most viszont újra próbál beszélgetni. Ő nem az a kategória, aki nagy dumás és ezért nyomja nekem a dumát.

2022. aug. 31. 14:52
 7/47 A kérdező kommentje:
Azért ez nem olyan egyszerű, mint gondolod. Tett érte, hogy félre értsem.... és hiába maradsz távol, ha valaki keres, oda megy állandóan hozzád, nem tudsz elengedni.
2022. aug. 31. 14:54
 8/47 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de bennem van elég akaraterő ahhoz, hogy megmondjam valakinek, hogy hagyjon békén, akkor is ha hiányzik. Ha tudom, hogy szenvedni fogok, akkor nem fogom hagyni, hogy a gyengeségem irányítson. Felnőtt ember vagy, ideje önfegyelmet gyakorolni.
2022. aug. 31. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
100%
Ha tartom magam elég értékesnek ahhoz, hogy ne engedjem, hogy játszanak velem, hanem szeretnék egy TISZTESSÉGES társat magamnak, akkor el tudom engedni, akárhogy tesz is ellene. Ha ilyen a szituáció köztetek, akkor pláne mit szeretnél egy olyan embertől, aki annyira önző, hogy direkt hergel, miközben nem lehet köztetek semmi? Házas? Vagy te vagy az?
2022. aug. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 A kérdező kommentje:
De értsd már, hogy én mondtam, hogy hagyjon, ne keressen stb. Mégis, majd bunkóztam vele és hagyott. Most még újra közeledik. Miért akar pajtizni?
2022. aug. 31. 14:57
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!