Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha így viselkedik, akkor érez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha így viselkedik, akkor érez irántam, vagy egyszerűen csak ilyen?

Figyelt kérdés

Egyáltalán nem számítottam rá és nagyon meglepett, mert egyébként látszólag laza és olyan, mint akit nem igazán érdekli mi zajlik a világban, éli a saját életét a saját szabályaival, látszólag nagyon kiegyensúlyozott, nekem sem udvarolt, de még csak nem is kedveskedett, aztán a semmiből váratlanul bedobta, nincs-e kedvem pénteken elmenni vele vacsizni, sétálni? Kikötötte, hogy nem randi, csak női társaságra vágyik és arra gondolt, hátha lenne kedvem.


Érdekes, mert nem az esetem, ugyanakkor belsőre nagyon is vonzónak találom őt. A találkozó alatt egy percig sem éreztem, hogy csak arra kellek neki, pedig előzetesen biztos voltam benne.

Sokat és tartalmasat beszélgettünk, aztán felhívott a lakására és persze letepert, nem is tudtam mit várok az egésztől, viszont a szex, meg kell hagyjam mennyei volt, nagyon figyelmes, határozott, férfias, rengeteget kényeztetett, ugyanakkor keményen is csinálta, de cseppet sem esett rosszul a bánásmódja, sőt:) Szégyellem ezt írni, mert nagyon kemény szex volt, viszont életemben először éreztem, hogy egy férfinak igazan fontos az is, amit én élek át az együttlét alatt és persze végig éreztem mennyire odavan értem.


Később megjegyezte, ha úgy gondolom, akkor néha találkozhatnánk, eltölthetnénk együtt egy kellemes estét, gondoljam meg.


Beszéltem erről az egyik barátnőmmel és szerinte csak akkor ilyen egy férfi, ha érzelmei is vannak. Ti mit gondoltok erről?



2020. febr. 23. 19:05
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Találkozz vele, majd kiderül, kialakul.

Valamit biztosan érez vagy inkább érdekled.

2020. febr. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Csak megalapozott magának egy szexkapcsolatot. Tudja, hogy hogy kell szépen felvezetni. Szerintem te sírni fogsz, ha már érzelmeket kezdesz latolgatni...

Hány évesek vagytok?

2020. febr. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szexet szeretne tőled,vonzónak talál.Nyilván nem egy állat,van lelke.
2020. febr. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne nagyon ábrándozz. Az elejétől ez volt a terve, hogy megdug valakit este. Ha te nem mész vele kajálni, mást rak meg. Dugásnál csak annak örült, hogy végre fekszik alatta valaki. Ez is bármelyik csajjal ugyanúgy lett volna. Barátnőd is jó naiv. Gyerekek.
2020. febr. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy nő rokonom nak volt egy pont ilyen szeretője. Elég rossz vége lett mert elég kiszámíthatatlan volt a pasi abból adodoan, h neki csak női társaság és szex kell alkalmanként. De ha nem vágyott ilyenre akkor leszarta a nőt.
2020. febr. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Könnyű prédának tűntél és jól tippelt. Bekaptad a horgot (is).

Le merném fogadni, hogy alig múltál 20, ő meg jóval idősebb. Mondjuk, az leeshetne, hogy akinek érzései vannak, az nem csak baxni hívna. Meg nem szexben mutatkozik meg, főleg nem első alkalommal. Miről beszéltek mégis?

De majd rájössz.

2020. febr. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szexet akar. Ennyi. Ha neked megfelel ,akkor találkozgass vele. Ha nem felel meg , akkor hagyd, mert sirni fogsz.
2020. febr. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

2-essel értek egyet.

Ez a férfi tudja mit csinál, előre el volt tervezve.

Azt hozzáteszem aki ennyire ért a nők nyelvén, nem áll meg egy nőnél...


Persze ha csak szexet akarsz ,találkozzatok nyugodtan.

2020. febr. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Sírás lesz ebből...
2020. febr. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szexet akar csak, ennyi
2022. aug. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!