Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ezt mi okból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezt mi okból teszi egy férfi? Egyszerűen nem értem.

Figyelt kérdés
Adott egy férfi, nagyon jóban vagytok, számomra azt a jelet adta, hogy vonzódik hozzám. Én nem bírtam tovább elmondtam neki, hogy nekem nagyon sokat jelent érzelmileg és maradjon tőlem távol, ha nem kölcsönös. Hát a távol maradni eleinte nem nagyon ment neki, de eltelt végül 4 hónap, nem beszéltünk, csak köszönés szintjéig. Most a semmiből hirtelen megint beszélgetni próbál, érdeklődik. Miért nem hagy békén? Miért nem hagyja, hogy elfelejtsem végre?
2022. aug. 31. 14:38
1 2 3 4 5
 21/47 A kérdező kommentje:
19- köszönöm a válaszod. Végre egy értelmes komment.
2022. aug. 31. 15:49
 22/47 anonim ***** válasza:
59%

#17: Szerintem férfi és nő közt nincs "haverkodás", főleg úgy nem, hogy a férfi HÁZAS, és tudja hogy a nőnek érzései vannak iránta!

Szerinted ennek így mi köze a barátkozáshoz?

Főleg hogy a nő nem akar egy házas férfihez még közelebb kerülni. Egyértelműen látszik hogy ebből nem barátság lenne (mivel van kémia), hanem előbb vagy utóbb több annál.

2022. aug. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
87%
Játszmázás. Jó lenne ha lefektetnétek mit akartok egymástól. Ha elvi kérdés miatt nem mész bele valamibe, az a te dolgod, tarts ki mellette. Én se kezdenék házas emberrel. De amikor nem tartja tiszteletben a határaidat, pláne hogy nincs letisztázva az egész, csak kerülgetitek egymást mint a forró kását... Ez egymás szívatása, jó vége nem lesz csak szenvedés.
2022. aug. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 A kérdező kommentje:
Én igyekeztem tisztázni, kérte, menjünk el, igyunk egy kv- t, beszéljük meg. Kihátrált. De a 3 lépést sem tartotta eleinte, hiába kértem.
2022. aug. 31. 16:13
 25/47 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól sejtem, az a célod hogy elfelejtsd, csak így nehezen fog menni.
2022. aug. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 A kérdező kommentje:
Nekem mondod? Érzem
2022. aug. 31. 16:24
 27/47 anonim ***** válasza:
100%
Akkor is le kell fektetni az álláspontotokat. Meghív kávéra? Hmmmm... Mikor szoktak valakit meghívni kávéra? 🤔 Ha kólára hív meg, akkor is ez a helyzet, csak nem feltétlenül mondja hogy jó a segged.
2022. aug. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 A kérdező kommentje:
Egyszerűen össze zavar, csak azt éri el. Nyilván hát rám.
2022. aug. 31. 16:55
 29/47 anonim ***** válasza:
21%
Hívd ki egy mindent eldöntő kick-box meccsre.
2022. aug. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 A kérdező kommentje:
Humoros vagy!
2022. aug. 31. 17:30
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!