Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen körülmények...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen körülmények között, és milyen szinten normális és okés, ha egy párkapcsolatban vagy házasságban a férfi anyagilag támogatja a nőt?

Figyelt kérdés
De nem sugar kapcsolat, nem trófea feleség, meg ilyenekre gondolok... Hanem normális együtt járásra, meg normális házasságra gondolok.
2022. ápr. 25. 22:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%

Nem értem a kérdésed.


Egy normális házasságban a felek támogatják egymást mindenben, tehát anyagilag is. Már nem olyan világot élünk szerencsére ahol a férfi a kenyérkereső a nő pedig a gyereknevelő és az otthoni cseléd.

2022. ápr. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
26%

Nálunk van párszor egy hónapban qrvás nap.

Ilyenkor fic lovéért az asszonytól szolgáltatásokat vásárolok.

Legdrágább a full komplett,gumi nélkül.

2022. ápr. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
50%
Te milyen bolygón élsz?
2022. ápr. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
46%

Sztem nincs ennek akkora jelentősége, én jól állok anyagilag, mert gazdag családba születtem bele, engem ezek a dolgok annyira nem érdekelnek.

Nemtom, mit értesz támogatás alatt, volt olyan barátnőm, akinek kifizettem a repjegyét meg ilyesmiket, hogy tudjon utazni velem egzotikus helyekre, meg volt olyan, hogy tanfolyamra akart járni és azt kifizettem stb., de ezek nem nagy dolgok. Volt olyan barátnőm is,akinek semmit se fizettem, mert neki is volt elég pénze. Anyagiakon sose problémáztam még senkivel, mivel engem nem is nagyon érdekel a pénz, ha az aktuális páromnak éppen nincsen elég és ezzel ki tudom segíteni,akkor megteszem, de úgy magamtól nem jut eszembe, h csak úgy támogassam anyagilag, ha amúgy is boldogul.

2022. ápr. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%
A házasság vagyonközösség, ott a bevételek közösek, ott értelmezhetetlen a kérdés. Járásnál el tudom képzelni, ha valaki megszorul, azt már nem mondanám támogatásnak, ha nem élnek együtt, de több napot ott tölt egy héten, akkor beszáll a költségekbe.
2022. ápr. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Közösen mindent.
2022. ápr. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Akkor normális és okés, ha ez mindkét félnek megfelel, és a támogatott fél nem használja ki a másikat, illetve a támogató fél nem akar emiatt uralkodni a másikon, vagy folyton a szemére vetni, hogy ő segíti. Mi például külföldre költöztünk, mert a férjem talált jó munkát. Én egy évig nem dolgoztam, tehát támogatott. Megtanultam a nyelvet, elkezdtem dolgozni, most munka melett helyi végzettséget is szerzek, ami által én is jobban fogok keresni.
2022. ápr. 26. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Pontosan így van. Korrekt vagy 7-es!
2022. ápr. 26. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nálunk például akkor volt ilyen, mikor elmentem egyetemre. Alapvetően volt tartalékom, megoldottam volna a párom nélkül is, de átvállalta a kaját és a rezsit teljesen.


Én is megtenném érte fordítva, ha tanulni szeretne. Azt mindig támogatom.


A betegség is egy olyan ok, amiben nem vagyok hajlandó alkudozni. Ha az kell, hogy kipihenje azt a 2 hónapot, akkor az kell. Ha az kell, hogy magánban fizessem a műtéteket, akkor mindent megteszek, hogy tudjam ezt állni.

2022. ápr. 26. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha társak vagytok és szeretitek egymást, akkor felváltva megteszitek ezt a másikért. Aki amibe tud, abban segít. Így lenne helyes.
2022. ápr. 26. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!