Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt? (lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt? (lent)

Figyelt kérdés
Van egy srác, az osztálytársam. (ettől az évtől kezdve). Már egyszer-kétszer előfordult, hogy együtt jöttünk haza, mert egy utcával lakik odébb mint én. Szóval mindig úgy csinálja, hogy együtt felszálunk a villamosra. És aztán mindig hátrébb megy mint én. Meg már olyan is volt, hogy megvárta amég elmegy az a villamos,amire én felszállok, és ő meg megvárta a következőt. Pedig iskolába tök jól kijövük. Akkor mért csinálja ezt? Szégyell velem mutatkozni, vagy mi? 13/L
2010. szept. 15. 14:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Kérdezd tőle, én nem ismerem.
2010. szept. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
47%
meg akar dugni. alapvetően szívesen bámulna téged csak tudja hogyha ez megtörténik akkor feltűnne neked egy idő után és megkérdeznéd hogy mit bámul és hát nem akar ilyen kínos helyzetbe kerülni. ez például egy lehetséges magyarázat, még akkor is ha kissé szarkasztikusan hangzik
2010. szept. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
honnan veszed h miattad csinálja? nem biztos h körülötted forog ám a világ
2010. szept. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
hát igazából nekem fogalmam sincs :) de ha kiváncsi vagy miértnem kérdezed meg tőle ... lehet hogy tetszel neki csak iskolába többen vagytok és jobban mer beszélni veled iskolán kivül meg lehet félősebb picit szerintem ha legközelebb együt mentek haza akkor meny oda hozzá beszélgetni :)
2010. szept. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!