Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen nőkre jellemző a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen nőkre jellemző a mérhetetlen férfigyűlölet?

Figyelt kérdés

Cikkek alatt szoktam olvasni a kommenteket, sok nő mintha direkt várná, hogy végre valahol kiélhetik a gyűlöletüket...

Van ezeknek valami külső ismertetőjelük?


2022. ápr. 1. 22:26
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
94%
#18: Nem. ezeket pár elmebeteg incel írja ki.
2022. ápr. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
A 70%ukat Balázska.
2022. ápr. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
12%
#20 A feminizmus pont hogy a férfigyűlöletről, a férfiakkal szembeni diszkriminációról, illetve a nők felsőbbrendűségéről szól. Évezredeken át egyenjogúság volt a civilizált társadalmakban. Ugyan más jogaik és kötelességeik voltak a nőknek és a férfiaknak, de ezek kiegyenlítették egymást, pl. a férfi dolgozott a földeken - később a gyárakban -, a nő vezette a háztartást; vagy később csak a férfiak szavazhattak, viszont cserébe csak nekik kellett elmenni katonának. A feminizmus hatására ez az egyensúly felborult, és mára eljutottunk odáig, hogy a nőknek csak többletjogaik, a férfiaknak csak többletkötelességeik vannk.
2022. ápr. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
84%
Arról meg ne is beszéljünk hogy az incelek értelmet és logikát akarnak vinni abba, hogy minden lehetséges módon szidják és gyalázzák az egész női nemet, közben az egyetlen céljuk az életben hogy nőt és pncit kapjanak. Ha ennyira csúnya feministák a nők akkor hagyjátok őket békén, és foglakozzatok magatokkal. Vagy egymással és legyetek homokosak. De ne vetítsétek ki a nőkre amit ti csináltok.
2022. ápr. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:

Én nem szidok itt semmilyen nőt.


11:23 valaki el akarja venni a jogaidat? Mégis mitől? Hogy lehet tárgynak beállítani egy nőt? Meg szexre kényszeríteni?


De ha ezek zavarnak, mert itt ilyeneket írnak, miért vagy itt?


"Mucuka, te rohadtul el vagy tévedve. Nem a férfiakat gyűlöljük hanem a frusztrált incel pötsöket"


1. nem vagyok a mucukád,

2, nem tudom miért vagy ideges

3, úgy látom engem is gyűlölsz ezen mondatod alapján,

4, ezek szerint én is frusztrált incel pöts lennék?

5, mi az az incel?

6, nekem ezek után szeretnem kéne téged?

2022. ápr. 2. 12:35
 26/33 A kérdező kommentje:

12:32


Úgy gondolom itt a különböző ideológiák keverednek, az a fő probléma.

Vagy jobb/baloldal, demokrata, republikánus, liberalizmus/konzervatizmus.


Erre mondta egy idős, kissé már megfáradt ismerősöm politizálás alkalmával, hogy:

Nem vagyunk egyformák. És pont.


Ezeket meg egymásra erőltetni....létre is jön egy kontrolláló szerepkör, ami egy párkapcsolatban sem szerencsés.

2022. ápr. 2. 12:40
 27/33 anonim ***** válasza:
91%

"Évezredeken át egyenjogúság volt a civilizált társadalmakban. Ugyan más jogaik és kötelességeik voltak a nőknek és a férfiaknak"

Most őszintén: erre az emberre, aki egyik mondatával üti a közvetlenül előtte lévőt, azt mondani, hogy egy idióta, már mérhetetlen férfigyűlöletnek minősül?

Btw, a jog egy olyan dolog, amivel nem élni is jogodban áll, lényegében ez különbözteti meg a kötelezettségtől. Az, hogy szülHETSZ, vezetHETED a háztartást, LEHETŐSÉGED van nem elmenni katonának, jog. Abban a pillanatban, hogy ezeknek az ellenkezőjét nem csinálhatod, ha úgy döntesz (nem dönthetsz úgy), ezek kötelezettséggé válnak.

2022. ápr. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
0%
#27 Gratulálok, elmehetsz újságírónak valamelyik propagandamédiába, hiszen sikerült úgy kiragadnod egy részletet a hozzászólásomból, hogy idiótának állíthass be.
2022. ápr. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
0%
#27 Mellesleg ahogy te fogalmazol, az alapján csak a nőknek vannak jogaik. A férfiaknak kötelességük eltartani a feleségüket, házimunkát végezni, jól kinézni, mindenben engedelmeskedni az asszonynak; úgy szexelni, ahogy az asszony akarja; annyi gyereket vállalni (és eltartani), amennyit az asszony akar. A férfiaktól mindezt természetesnek veszitek, de ha a nőktől várja el valaki ezek közül bármelyiket, rögtön plafonon vagytok. Tudom, hogy le fogod tagadni, de attól még így van.
2022. ápr. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
91%

"Gratulálok, elmehetsz újságírónak valamelyik propagandamédiába, hiszen sikerült úgy kiragadnod egy részletet a hozzászólásomból, hogy idiótának állíthass be."

Köszönöm az elismerő szavakat.

Ha bemásolom az egész mondatot, az semmin nem változtat, mivel az egyenjogúság azt jelenti, hogy ugyanazok a jogok illetnek meg téged, mint engem, nem azt, hogy ugyanannyi, csak mások (ez az állítás sem állja meg a helyét férfi-nő viszonylatban a teljes történelemre nézve, de mindegy).


"Mellesleg ahogy te fogalmazol, az alapján csak a nőknek vannak jogaik."

Konkrétan ugyanazokat az egykori női kötelezettségeket soroltam fel, amelyeket te. Ugyanígy igaz, hogy ha lecsuknak közveszélyes munkakerülésért (megjegyzem, ez a kommunizmusban volt szokás, és a nőkkel is megcsinálták), akkor a munka nem jog, hanem kötelezettség, ha agyonlőnek a határon, amikor menekülni próbálsz a háború elől, akkor a katonáskodás nem jog, hanem kötelezettség.


"A férfiaknak kötelességük eltartani a feleségüket" — A legtöbb ember manapság dolgozik munkahelyen, akár férfi, akár nő.

"házimunkát végezni" — Amennyire a nőknek is. Ha mindenki dolgozik, a házimunkából is vegye ki a részét mindenki, értelemszerűen.

"jól kinézni" — Nem kötelesség, csak ajánlott, ha nem akarod, hogy el legyél hagyva, mert nem adsz magadra. Nőktől legalább ennyire el van várva.

"mindenben engedelmeskedni az asszonynak" — Eddig ez a legnagyobb fa$zság.

"úgy szexelni, ahogy az asszony akarja" — Össze kell hangolni az igényeket.

"annyi gyereket vállalni (és eltartani), amennyit az asszony akar" — Közösen döntenek a számukról, közösen tartják el őket.

Ennyi energiát voltam hajlandó szánni a hülyeségedre.

2022. ápr. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!