Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nyugaton jellemzőbb az egyenlő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyugaton jellemzőbb az egyenlőség nők és férfiak téren mint nálunk?

Figyelt kérdés
Tehát jellemzőbb hogy a nő is meghív randira, esetleg ő is fizet vagy nem baj ciki ha nőnek magasabb a jövedelme, egyenlőbbek a fizetések is, stb...
2022. jan. 16. 12:48
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
80%

Vannak olyan országok ahol mindkét nem máshogy áll a dolgokhoz, mint a régióban, ahol élünk. Igaz ott szinte öntik a pénzt az emberekre, sokszor "a segíj" annyi, mint egy normál fizetés és nem tesznek különbségeket nemi alap. Így azért lényegesen könnyebb "nem smucignak" lenni férfiként vagy leszarni a másik "nettóját" (itteni kérdések, ugyebár) nőként, mert úgyis elég magas az összeg és nem éhbérek vannak, mint kelet-európában.


Mi ezt sosem fogjuk elérni. Magyarország egy kivéreztetett, szegény ország, latin-amerikára jellemző politikai vezetéssel ami ráadásul sokszor nyúl a régióban megszokott diktatórikus elemekhez (a baloldal is, nem csak a jelenleg regnáló jobb, emlékszünk még a gumilövedékekre?), a népben pedig egyesül a "kelet" és a "nyugat", ráadásul sokszor még a balkáni életérzés is. Tetejébe van egy kisebbségünk ami időzített bombaként létezik, egyelőre csak a falvakban és Budapest rosszabb részein.

2022. jan. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
25%

Egyreszt, soha nem hívnék el férfit. (Hivnak el elegen, nem is étezném magamat nőnek...)

Másrrszt, nem fogok randin fizetni nőként. Soha nem is kérték! Elég gaz, ha nem igy gondolod

Magasabb jövedelem:

Netto 400 korul keresek! Nyilvan nem olyan jó fizetés, de nekem bőven elég, ha ennyit megkeres. (Ha többet az nyilvan nem baj) Legyen lakása, autója! Csak, amit en is hozni tudok! A magyar ferfiak jo resze még erre sem képes!

26N

2022. jan. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
94%
Nálam is alap, hogy a férfi fizet, de nem itelem el, ha a pasi másképp gondolja ezt! Ehhez termeszetesen joga van! Csak én meg igy nem fogok vele randizni...nekem meg ehhez van jogom
2022. jan. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
54%

Azok sorsát követve akik k-európaiként mentek hozzá ny-i férfiakhoz, hát. Jobban élnek, a gyerekeik is, de ennek komoly ára van. Mindenki maga dönti el, hogy mit szeretne.

A ny-i nő, ny-i férfi tekintetében sincsen egyenrangúság, de egészen másként jelentkezik ez mint itthon.

2022. jan. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
92%

4

Miert mi az ára? (Az, higy szegeny magyar ferfiaknak nem jut minőségi, értekes nő?)

En nagyon boldog vagyok az osztrák férjemmel. Valamint igen, a gyerekeimnek is jobb élete lesz, mint egy magyar férfi mellett lehetett volna

2022. jan. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy nagyobb az egyenjogúság, nem azt jelenti, hogy nincsenek férfi-női szerepek. Az, hogy ki mit fizet, meg mindig adott két ember megbeszélése. Országtól függetlenül.


Külföldön ez jellemzően nem a randikon bukik ki, hogy mi a különbség. Sokkal inkább a munkamegosztásban és a gyereknevelésben. Addig meg el is kell jutni.

2022. jan. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
20%

5

Mindig idegen leszel ott, és mindig alárendelt szerepben, bármennyire is bizonygatod, hogy nem.

Nő vagyok, beteges ez az incel üldözés már nálatok.

2022. jan. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
81%

A férfi női szerepek nem csak arról szólnak, hogy ki fizet. Mivel a két nem alapjaiban különbözik több szempontból, és az életfeladataik sem azonosak, nem tanácsos teljesen összemosni ezeket a határokat. A jogi értelemben levő egyenlőség nem azonos a biológiával, az érzelmekkel, az idegrendszer működésével. Az élet élni akar és a több ezer év alatt kialakult szerepek nem véletlenül alakultak ki. Mindennek megvan a maga jelentősége:

1. a randin a férfi fizet:” képes vagyok arra, hogy gondoskodjam rólad akkor is, ha te éppen olyan időszakban vagy, amikor nem tudsz” ( pl kisgyermekes időszak)

2. A férfi udvarol, lépéseket tesz: “képes vagyok megküzdeni dolgokért és kockázatot vállalni akkor is, ha nem teljesen garantált a siker. Erős vagyok, a családomert is ki fogok majd állni”

2022. jan. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Ez, amiről te írsz, kérdező, a skandinávoknál jellemző, bár lehet, hogy a németeknél is előfordul elszórtan (bár gondolom, ott inkább nagyvárosokban).
2022. jan. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
23%

8, attól még mert esetleg a pasi fizet randin, nem biztos h eltartigàl majd, amíg otthon viribülsz az ivadékkal. Normális nő az egyiket nem következteti ki a másikból.te is tehetsz lépéseket meg kockáztathatsz, egyenjogúság van.

Nákam az se alap éppen emiatt h a pasi fizet randin, miért is tenné? Szintén az egyenjogúság miatt, úgy látszik, ennek hátrányai a likacskáknak nem kellenek. 🙂🙂🙂

2022. jan. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!