Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nyugaton jellemzőbb az egyenlő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyugaton jellemzőbb az egyenlőség nők és férfiak téren mint nálunk?

Figyelt kérdés
Tehát jellemzőbb hogy a nő is meghív randira, esetleg ő is fizet vagy nem baj ciki ha nőnek magasabb a jövedelme, egyenlőbbek a fizetések is, stb...
2022. jan. 16. 12:48
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
52%

15

Senki nem rakta a p*csám alá sem a lakast, sem az autot! Ejjelente forditottam foiskola nellett, plusz dolgoztam kulfoldon szintén tolmácsként! Es igen, 26 eves koromra sikerult lakast vennem, hitel+onerő!

Ez nem szerencse, hanem szorgalom kérdése

2022. jan. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Akk amíg a hitel rajta van addig ha nem fizetsz, viszi a bank a kis csóró valagad alól.
2022. jan. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
43%

15, már elnézést, de én nem szeretnék az első randimon fizetni és udvarolni sem fogok a férfi helyett. Más jelzést természetesen adok, amiből ha figyel, akkor egyértelmű a zöld lámpa. Egy kapcsolatba a nő is természetesen beleteszi magát és egy férfi is mér, hogy az adott hölgy mennyire alkalmas a hosszabb távú terveihez. Mennyire gondoskodó, mennyire önfeláldozó, hogy tud az érzelmekkel bánni, van e benne bölcsesség, milyen anya lenne stb. Mind a két fél méri a másikat, egyáltalán nem arról szól a dolog, hogy csak az egyik ad magából. Adni viszont nem csak anyagilag lehet, mint írtam! Érdekes, a férfiak java része még mindig nem a dúsgazdag, de hideg, karrierhajhász, túlzottan öntudatos hölgyeket választja. Emancipáció ide, vagy oda… erről nagyon sokat lehetne még beszélni.

Ha a saját kapcsolatokból indulok ki, akkor az évek alatt pénzben nem mérhető dolgokat tettem bele, aminek az eredménye egy boldog család, elégedett és rendben lévő férj, a mai napig fennálló szenvedély. Évekig ő keresett sokkal többet anyagilag, most én keresek többet:) Így hozta az élet:) Egyik sem okozott problémát:)

2022. jan. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

22

Igen, igy müködik a világ! Azért fizetem... (ha elveszitenem a munkámat, 2 évig akkor is gond nelkul meg tudok élni)

2022. jan. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Fizessed is csak szépen.
2022. jan. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!