Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jellemző ennyire a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jellemző ennyire a szélsőség és miért látni máshol mást?

Figyelt kérdés

Egy ideje az oldalon vagyok és nem tudom hova tenni a legtöbb ember véleményét. Van 2 nagy csoport, szépen elszidják egymást naponta, ráadásul ugyanazokat a csúsztatásokat, szélsőségeket alkalmazva és ugyanazzal a retorikával. Fel sem tűnik nekik, hogy olyan, mint akiket szidnak.


Miért alakult ki itt ez a szélsőséges gondolkodás a 2 végletben? Miért van az, hogy a való életben sokkal homogénebb, hasonlóbb véleményeket hallani és 1-1 témában gyakran enged a saját nem felé is az ember?


Írnék pár példát, hogy tisztább legyen:

- Itt tök alap, hogy az incelek idevágják, hogy csak a pénzes, helyes vagy épp kigyúrt pasiknak jut nő. Ezt a valóságban maximum néha hallottam a kocsmában lecsúszott arcoktól. Se nőtől, se férfitől máskor nem.

- Kinézet: Az incel férfiak azt tolják, hogy ezen múlik minden, a nők meg azt, hogy a legrondább ismerőseik is fél perc alatt találnak pasit és a kisugárzás jobban számít. Na, egyik véleményt sem hallani gyakran a való életben. Mindkét nemtől azt hallani, hogy sokat számít a kinézet, a kisugárzás része és csak azzal működik. Valahogy sem azt a szélsőséget nem hallom élőben, hogy ezen múlik minden, sem azt, hogy a rondák is találnak pasit. (Megjegyzem, a legviccesebb az, amikor valaki beoltja, hogy MINDEN ismerőse talált kapcsolatot. Irreális, hogy valakinek ne legyen egyedülálló ismerőse és ezt még soha, sehol nem hallottam senkitől, csak és kizárólag itt.)



2022. márc. 13. 14:30
 1/10 anonim ***** válasza:
92%

"irreális, hogy valakinek ne legyen egyedülálló ismerőse és ezt még soha, sehol nem hallottam senkitől, csak és kizárólag itt."


Lehet, hogy éppen nincs, mert szakítás után van, de olyan ismerősöm egy sincs, akinek soha ne lett volna csaja és 23-25 felett van.

2022. márc. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

A te környezetedben mennyi ideig szoktak egyedülállóak lenni az emberek? Hány ember van a környezetedben, akikkel képben vagy? Ugye tisztában vagy vele, hogy sok embernek csak 1-2 kapcsolat jön össze évtizedeken át vagy annyi sem?

[link]

2022. márc. 13. 14:41
 3/10 anonim ***** válasza:
Incelek, lúzerek véleményét el sem olvasom! Felköthetnék végre magukat! Korábban egész jó közösség volt itt amíg ezek a bőgőmasinák meg nem jelentek!
2022. márc. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%

Itt mindenki azt mond magáról, amit akar. A valóságban mindig megvan az oka, hogy ha valaki évekig nem talál párt. Van egy haverom, nem értette miért sikertelen, ha ismerte volna ezt az oldalt ugyanúgy incele

kedett volna itt, hogy nem érti, a valóságban meg az volt a baj, hogy konkrétan ki voltak rohadva a fogai. Érdekes módon megcsináltatta és 2 hónapon belül megismerte a mostani feleségét, aki átlag feletti külsővel rendelkezik.

2022. márc. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

3/4 anonim: Amióta itt vagyok, azóta egyre rosszabb a közösség. Incelek régen is lógtak itt, tolták a kérdéseiket, csak ritkábban. Van belőlük egy pár fős keménymag. Viszont, női oldalról általában tök normális, középen álló válaszok jöttek. Most ez gyakorlatilag megszűnt, a mostani női válaszolók a másik szélsőséget tolják.


4/4 anonim: Igen, megvan az oka, hogy valaki sokáig egyedül van, de pont erről beszélek: A való életben nem hallom azt a szélsőséget, hogy biztos szétrohadt az illető foga. Többségében azt mondják, hogy vagy az illetővel van probléma (itt csak ezt mondják), vagy azt, hogy nem talált megfelelő társaságot, nem passzolt pont senkivel, nem volt szerencséje, a másik nem mást vár el és hasonlók.

2022. márc. 13. 14:53
 6/10 anonim ***** válasza:
Rengeteg embernek rohad a foga, és a 90%-nak igénye sincs arra, hogy kezdjen vele valamit. Jól el vannak vele, a környezetükben élők már kevésbé. Ugye, az ilyen fogak nem semmi bűzzel járnak. Én inkább azt szoktam mondani, hogy félelmetes, hogy ezeket is vannak, akik megcsókolják, együtt élnek velük.
2022. márc. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Oké, tudnál esetleg válaszolni arra, hogy miért ennyire szélsőségben gondolkozol?
2022. márc. 13. 15:18
 8/10 anonim ***** válasza:

Ez tapasztalat, nem szélsőség.

Őszintén, jó illatúnak tartod a rothadó szájszagot? Szexuálisan vonzó? Szerintem olyan, mintha a régi pottyantós klozettban lennék egy ilyen ember közelében, amikor beszél.

2022. márc. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Laylah ***** válasza:

Egyetlen oka van. Az incelek napról napra nyomatják ugyanazokat a kérdéseket. Az ide vetődő nők először megpróbálnak komolyan segíteni, tanácsokat adni, de mindenhol ellenállásba ütköznek, mindenre van kifogás, magyarázat, azokra a dolgokra meg, amik betaláltak, leginkább nem is kapnak reakciót, csak figyelmen kívül hagyják. Falra hányt borsó. Egy idő után minden nő belefárad ebbe, belátja, hogy nem lehet mit kezdeni azokkal, akik nem akarnak változtatni semmin, csak a sült galambot várják a szájukba, ellenben továbbra is napi több kérdés kerül ki ugyanazokkal a panaszokkal. Ilyenkor előbb vagy utóbb elszakad a cérna, az értelmesebbeknek még igyekeznek hasznosan válaszolni, de a megrögzött inceleknek, mint az állkapcsos srác, már nem érdemes.

Egyébként meg mindenki a saját környezetéből indul ki. Én pl. ismerek néhány férfit, akinek soha nem volt barátnője, egyáltalán nem randizott nőkkel. És tudod, miért? Mert melegek. Mindenki másnak összejött, még annak is, aki huszonévesen már erősen kopaszodott, a fogai össze-vissza álltak, csóró volt és alkalmi munkákból élt, falun, a szüleivel. Ellenben az egész ember jókedvű, vidám hangulatot árasztott magából, mindig ő volt a társaság közepe, ha megszólalt, az felért egy stand up comedy-vel, mindenki könnyesre nevette magát. Eszébe sem jutott temetni magát, kihozta a helyzetből a legjobbat.

2022. márc. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Így van. Ha tanácsot adsz jön a kifogás. Ha rávilágítasz valaki hibájára akkor jön a mellébeszélés vagy a figyelmen kívül hagyás. Ha példákkal jössz vagy nem hiszik el vagy belekötnek, tagadnak. A kedvencem amikor a való életet szembeállítják a tinder-tapasztalatokkal.
2022. márc. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!