Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek lehetnek a jelei annak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek lehetnek a jelei annak, hogy vonzónak talált egy lány?

Figyelt kérdés
A minap egy rendezvényen voltam, láttam ott ismerősöket is és ismeretleneket is. Bekapcsolódtam az ismerősök beszélgetésébe, és a mondókámra reagált egy ismeretlen lány is. Aztán nemsokára külön is odajött hozzám, és kérdezgetett, és elkezdtünk beszélgetni. Érdekes, mert szünetekben mindig csak velem beszélgetett, pedig elég nyitott típusnak tűnt, és voltak ott más srácok is, akiket szerintem ismerhetett. Aránylag sokat beszélt, szinte hadarva, folyamatosan tartva a szemkontaktust, tágra nyílt szemekkel, sokszor mosolyogva, és mikor elhallgatott, akkor többször is lesütötte a szemét, és úgy mosolygott, kicsit talán pirult is. Volt, hogy megérintette a nyakát, vagy hogy a nyakláncával játszott, és hangosan nevetett egy gyerekkori dolgomon, ami szerintem semleges történet volt, de ő ezek szerint viccesnek találta. Ezek szerint lehetséges, hogy bejöttem neki?

2022. márc. 26. 19:07
 1/2 anonim ***** válasza:
2022. márc. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Lehet ebből így nehéz megmondani ha ennyire érdekel akkor érdemes lehet bepróbálkoznod nála
2022. márc. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!