Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én vagyok ilyen? :D

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vagyok ilyen? :D

Figyelt kérdés
ha tetszik egy srác a buszon vagy az utcán akkor úgy helyezkedem, hogy ő is észrevegyen..elé kerülök meg hasonlók. más is ilyen?:D
2010. szept. 13. 16:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem, ugyanis nem tetszenek a srácok.
2010. szept. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
és még rá is mosolyogsz nem?:D
2010. szept. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

hát hát...az elég ritka:D ha okom van mosolygok de csak azért hogy villantsak neem

jó na akkor másképp is feltéve pasik is csinálják ezt ha tetszik nekik egy lány?

2010. szept. 13. 16:15
 4/7 anonim ***** válasza:

miazhogy, álltam a buszon (fullra van a busz mindig) és mögöttem ült 1 lány (nagyon szép volt), azt állandóan szemeztünk, mikor én hátrafordultam mindig azt láttam, hogy engem néz(vagy 20x legalább hátranéztem xd) nagyon huncutul nézett :P vége fele már mosolyogott is vicces volt , gondolkoztam odamennyek e de nemtudtam már,mert nagyon sokan voltak + szálltam is le. Bárcsak láthatnám még egyszer, habozás nélkül odamennék hozzá :)


üdv 17/f

2010. szept. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

azt elqrtad barátom : D

mondjuk én is jártam így... Hát mind1 az a hajó elúszott..

Igen szoktam de nem pasiknak hanem csajoknak és általában összejön, hogy elkezdek vele ismerkedni :D

16F

2010. szept. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
hát igen azóta is bánom ... :D de nem baj majd legközelebb
2010. szept. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
sok sikert:P és köhszi a válaszokat!
2010. szept. 14. 10:06

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!