Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom anyja nem kedvelhet engem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom anyja nem kedvelhet engem?

Figyelt kérdés

Párommal 2 éve vagyunk együtt. Az anyukája nevelte egyedül 10 éves kora óta, mivel az apja megcsalta őt egy fiatalabbik nővel. Éltek szegénységben sokáig.

Először akkor találkoztam vele amikor első évünkben közösen karácsonyoztunk (vagyis átmentem hozzájuk egy ebédre). Azóta sokszor találkoztam vele. Nem mertem egy ideig nagyon nyitottan beszélni vele, mivel számomra nagyon idegen hogy anyuka otthon ennyire nyitott mindenről. Párom egyszer rámszólt hogy beszélgessek anyukájával többet, mert anyuka úgy érzi nem kedvelem őt. Voltunk közösen 10 napra külföldön is, akkor is együtt mentünk ruhát nézegetni, meg ilyenek.

Egészen a második évfordulónkig sokat üzengettem párom anyukájával (elküldte a körmeit, elmesélte mit főz). Azóta meg minden megy lefelé. Ha megyünk hárman valahova (mondjuk boltba) akkor közém és párom közé áll, hogy ne tudjunk egymás mellett menni. Ha eszünk együtt akkor nem engedi hogy párom mellém üljön - eddig nem volt ilyen, mindig mellém ült.

Leszólta a körmösömet (ilyen emós-alter stílusú ruhákban jár és hogy ő biztos ilyen különc, meg hogy látta az anyuka hogy körmös csoportba felteszi hogy van még 3 szabad helye és akkor biztosan csak kezdő és nincsen meg a fix vendégköre), leszólta a piros körmeimet (mert hogy ő nem szereti a pirosat). Múltkor páromnak szólt be, hogy vettünk 2db dörmi macit. Tudni illik párom régebben túlsúlyos volt, azóta lefogyott, jár edzeni rendszeresen. Elkezdte azt hadobálni hogy attól az 1 db dörmitől el fog hízni. Mondta párom nem magának vette, hanem nekem (meg a tesómnak). Akkor is mondta hogy ettől a sok szrtól elhízik (a párom). Ő meg hiába mondogatta hogy nem magának vette, hanem nekem, végig ezt hajtogatta.

Valamelyik nap vettünk tésztát gondoltuk meglepjük anyukát mákos tésztával, mert nagyon szereti és hetek óta azt kívánja. Megfőztem a tésztát, bekevertem a mákot. Hazaér anyuka és közli hogy ő biztos nem eszik a mákos tésztából (miután megtudta hogy én csináltam) mert elhízik tőle (konkrét a semmiből táplálkozik a szervezete, csak salátár eszik és csodálkozik hogy nem fogy semmit sem).

Nem is köszön már nekem vissza ha elköszönök. Ha ott alszom a fogkefémet a fogkefék helyéről (elektromos van, mindig a fogkefe tartó dobozka mellé teszem ahol van hely) elteszi. Mindig ha süt almás pitét akkor annak is a szélét adja, amit tud hogy nem szeretek mert bűnszáraz.

Párom bátyjának a párját meg nagyon szereti. Mindig mondja mit csinál éppen, mit főzött ésatöbbi. Persze őt régebb óta ismeri, tizenvalahány éve már.

Most szó van náluk arról hogy a tavalyi külföldi utat megint megcsinálnák januárba, de természetesen oda nem hív meg az anyuka. Karácsonyi ajándékom volt páromtól tavaly az út (maga az úti költségek, jegyek). Időmből kitelne (vizsgaidőszakban most csak decemberben van vizsgám), addigra lehet lenne saját keresetem is mondjuk egy repjegyre (most lett munkám).

Szerintetek most üthetett be nála az hogy van a legkisebbik fiának egy komolyabb párkapcsolata? Félhet attól hogy a fia szó nélkül miattam otthagyja őt?



#anyosjelolt
tegnap 22:42
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!