Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez egy elég erős jel arra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez egy elég erős jel arra, hogy a barátom anyja nem kedvel engem? 21N

Figyelt kérdés

Elnézést, ha túlgondolom a dolgokat, de elég erős megfelelési kényszerem van. A barátom anyjával eddig 2x találkoztam és nem életem legszebb emlékei, sajnos. Van e okom aggódni, ha az anyja:

1. nem keresi az alkalmat ahhoz, hogy beszélgessen velem: konkrétan semmit nem kérdez tőlem, a szemkontaktusunk is extrém módon gyenge.

2. minden találkozásunkról alkalmat ragad arra, hogy egy bizonyos lány nevét megemlíthesse. Kristálytisztán látható, hogy oda meg vissza van érte. (A barátom volt iskolás osztálytársa az az illető)

Ezt már megbeszéltem a párommal, hogy nem esik jól ez nekem, és szinte biztos vagyok benne, hogy átadta az anyjának ezt az információt. Ha harmadik alkalomkor is megtörténne ez, akkor az biztos út afelé, hogy igaz az állításom?



2023. máj. 11. 13:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
Te a pasiddal akarsz együtt lenni, vagy az anyóssal?
2023. máj. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Esélyes.
2023. máj. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

1# A párommal nyilván, de a párom is azt szeretné, hogy közel kerüljek a családjához. Nem sietteti amúgy, de szeretné ha az anyja egyben egy jóbarátom is lenne egy nap.

Valószínűleg minden egyes ilyen találkozó ugyan olyan kellemetlen lesz és nem tudom hogy kellene viselkednem, hogy ne így legyen. Ha lemondom a programokat (amit már előre elterveztem a fejemben), akkor meg az lenne a probléma. Szóval, mindegy mit csinálnék, de belül felemészt.


Az még ráadás, hogy az anyja szeretne fiatal nagymama lenni, de ezt a kívánságát nem fogom teljesíteni. Még egy ok, hogy utáljon engem:D

2023. máj. 11. 13:32
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
#3 Szüljön magának még egyet. :D
2023. máj. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nehogy felcsináltasd magad fiatalon.

Egyedülálló anya az szívás lesz

2023. máj. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%
Ezért jó ha nincs családja valakinek nem kell megfelelni..
2023. máj. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
6# nekem csak a nagymamám maradt, de ő imádja a barátomat.
2023. máj. 11. 14:30
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Elég nagy gond, ha valakinek az anyja befolyásolja az életét. Egy kor felett azért le kell válni. Persze, ettől szeretheti az ember a szüleit, de a kontrollt nem szabad nekik adni. Ezzel a szeretne magymama lenni dumával ki lehet készíteni, oltári tapintatlam, semmi köze hozzá. Egyébként sajnos a saját tapasztalatom az, hogy nagyon nehéz rendes anyóst/apóst kifogni.
2023. máj. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
68%

Dehogy fogsz nagymamát csinálni anyósodból, 1-2 éven belül szétmentek. (Ha most azt gondolod, bunkó, beleugató hülye vagyok, és ti aligha mentek szét, legyen igazad... De csak abban az esteben, ha jó is a kapcsolatotok. Ha mégis szétmentek 3 éven belül, remélem eszedbe jut, amit írtam.)

És a legtöbb anyós nem kedveli a menyét... FŐLEG a kapcsolatok elején és FŐLEG ilyen fiatalon. Ne félj, amint 30-hoz közeledik a legényke, és már nagyon unokáznának, jobban kedvelik a menyüket.

Naiv vagy még és ez rendben is van, mert fiatal vagy. De tudd, még sokat fogsz tapasztalni. És rájössz, az 1. pasid egy anyuka pici fiacskája volt ezzel a hülye legyetek barátnők anyukámmal szöveggel.

2023. máj. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy pár dolog, ami eszembe jut a saját tapasztalataim alapján:

1. A barátodnak le kellene állítania a banyát. Ez lenne a legideálisabb.

2. Ha ez nem történik meg, az nagyon sajnálatos, ugyanis a barátod gyenge és nem áll ki érted. Még nem nőtt fel, mamuci cuclijáról még nem vált le. Komoly kapcsolat így necces.

3. Ha kemény vagy, megpróbálhatod te leállítani a szipirtyót. De ahhoz nagyon keménynek kell lenned. És ki tudja a barátod hogyan viselné?


Engem a volt anyós, de főleg após úgy méregetett, mintha egy szarkupac lettem volna. A volt feleség nem szólt semmit és én tiszteletből kussoltam. Sajnos...

Sokat vesztettem azon a kapcsolaton, nagyon sokat.

Ma már máshogy lenne.


Úgyhogy légy résen! Amíg ezt a szitut nem oldottad meg, gyereket és közös vagyont hanyagold!

F

2023. máj. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!