Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom anyja nem kedvel,mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom anyja nem kedvel,mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Szóval 2 éve vagyok együtt a párommal én 21 vagyok ő pedig 24. Ő is és én is otthon lakunk még. Mostanában vettem észre pár jelet, hogy a párom anyja nem kedvel. Egyik nap például jött értem a párom és mondta még fel kell venni az anyját a munkahelyén és felvinni a városba kb 2 km az út. Megkérdeztem hátra üljek a kocsiban, erre mondta nem kell. Beszállt az anyja hátra, megkérdezte a barátom elférsz? Erre mondta hát nem nagyon, de én már teljesen előre húztam az ülést. Utaztunk 5 percet, elkezdte kérdezgetni hogy akkor így hogy együtt vagyunk fog menni edzeni, erre mondta a párom hogy ma így nem, erre tök mérges lett én úgy éreztem rám is, kiszállt a kocsiból de azért még, amikor kiszállt, odamondta itt nyomorgott ezen a kis helyen és becsapta az ajtót. Rákérdeztem hogy akkor most rám haragszik az anyja? De azt mondta nem. Pedig már máskor is éreztem ellenszenvet felém irányulóan, de nyíltan sohase mondja ki hogy baja lenne velem.Én próbálok nyitott lenni, múltkor is megcsináltam a körmét, akkor talán kicsit kedvesebb volt, de alapból ilyen közömbös/bunkóbb inkább.Mi baja lehet velem?

2021. febr. 24. 18:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem veled van baja hanem inkább nem tudja elfogadni hogy a fiának van még egy fontos nő az életébe aki miatt ő háttérbe szorul.
2021. febr. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Áva gyereket keress.
2021. febr. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#1-es köszi a gyors választ, ebbe így még nem gondoltam bele.

#2-es köszi maradnék a jelenlegi páromnál:)

2021. febr. 24. 19:45
 4/9 anonim ***** válasza:
34%

Kevés az infó!


Ki/mi vagy? Meló? Suli? Családod lóvéja? Etnikumod? Vallásod? Külsőd? Van gyereked? Főzöl?

2021. febr. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát ennyiből nem sok mindent lehet mondani:/


Még valami egyéb konkrét dolog, eset?

2021. febr. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát esetleg még annyi, hogy nem vettek nekem karácsonyra ajándékot én viszont igen, a másik fiának a barátnőjének viszont vettek és még mesélte is, hogy mit.
2021. febr. 24. 21:07
 7/9 A kérdező kommentje:
nem dolgozom egyébként, egyetemista vagyok, az anyagi helyzetünk átlagos, nincs gyerekem, nem vagyok kisebbségi, tudok főzni,a külsőm is átlagos, szóval külső tényezők nem hiszem nagyon meghatározók lennének.
2021. febr. 24. 21:12
 8/9 anonim ***** válasza:
Ezzel annyi a baj, hogy először csak agyalgatsz, hogy nem kedvel, aztán próbálsz megfelelni neki. Lehet, hogy simán nem vagy szimpi vagy vetélytársat lát benned aki elviszi a kicsi fiát vagy egy f@szfej...nem minden ember kedves. Én mindenképpen megkérdezném tőle mikor kényes a szitu, hogy mi a helyzet. Amikor meg valami vinnyogása van, hogy nem fért el meg kell neki mondani, hogy a buszon biztos kényelmesebben utazott volna, legközelebb talán válassza azt a lehetőséget. Ha hagyod, hogy ezt nyomja előbb utóbb a fejedre nő.
2021. febr. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Engem se bírt anyósom, mikor összejöttem a lányával, ennek már 28 éve és még mondogatni együtt vagyunk 🤷‍♂️ és jóban vagyok anyóssal is 😇
2021. febr. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!