Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért dudálnak az autóból nőkre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért dudálnak az autóból nőkre?

Figyelt kérdés

Mi az oka ennek a jelenségnek? Miért csinálja ezt valaki? Csak az okokra vagyok kíváncsi.

Ha szimpátia miatt, akkor miért így kell, hiszen nem tud reagálni az illető? Tényleg nem értem. :D


ma 20:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%
Mert reakcióra akarnak bírni egy nekik tetsző nőt, aki más körülmények közt valószínűleg ívesen fosna rájuk.
ma 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
81%
Mert sutyerákok.
ma 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
73%
Csak a prolik.
ma 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Amúgy honnan ered ez a szokás?
ma 20:42
 5/15 anonim ***** válasza:
29%
Honnan ered? Miért honnan ered, hogy az építő munkások lekiabálnak, hogy "cica" meg "de meg b@sználak" ??! Valószínűleg már az őskorból, amikor leordított az alfa hím a mamut hátáról a gyűjtögető csajoknak.
ma 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Ennyi erővel ki is kiabálhatna az autóból is. Magát a duda szót nem értem. Mert ugye ez közlekedésben figyelmeztető jelzés lenne.
ma 20:56
 7/15 anonim ***** válasza:
5ös vagyok. Hát van aki ki is kiabál. Ahhoz már több bátorság kell, meg némi kreativitás, bár az a mondadótól függ. A duda lehet csak egy kevésbé kreatív módja a figyelemfelkeltésnek. Amikor már mondandód sincs, csak vigyorogsz meg nyomod a dudát.
ma 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
76%
Én nem tudom, de fülessel közlekedem, szóval nekem aztán dudálhatnak, biztos meghallom az üvöltő zene mellett.
ma 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
75%

Mit kell ezen érteni? Parasztok. Amúgy van, aki ki is kiabáll.


"hiszen nem tud reagálni az illető?"

Nem is akarják. Eleve nem reagálunk dudára, bekiabálásra. Mint aki süket, úgy kell tovább menni.

ma 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
77%

9

Pont ez a lényeg... Egy hangis dudára felkapod a fejed, netán azt hiszed, te vagy rossz helyen vagy hasonló. Nem szándékosan reagálsz, hanem reflexből. Ők meg ezen élvezkednek.

ma 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!