Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért dudálnak az autóból nőkre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért dudálnak az autóból nőkre?

Figyelt kérdés

Mi az oka ennek a jelenségnek? Miért csinálja ezt valaki? Csak az okokra vagyok kíváncsi.

Ha szimpátia miatt, akkor miért így kell, hiszen nem tud reagálni az illető? Tényleg nem értem. :D


tegnap 20:16
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Én csak szimplán megijedtem, mert nagyon hosszan dudált. Zenét hallgattam, de a környező zajokat nem szoktam teljesen szűrni a fülhallgatóval, mert az balesetveszélyes. Azt hittem, valami baleset történt, vagy valaki szabálytalankodott, de semmi ilyenről nem volt szó... ebből gondolom, hogy nekem szólt.
tegnap 21:19
 12/15 anonim ***** válasza:
28%

„Miért dudálnak az autóból nőkre?”

Balesetek megelőzése miatt.

„Mi az oka ennek a jelenségnek?”

Pl. az, hogy akadályozza a forgalmat, mert a számára már piros jelzésnél még mindig a gyalogos átkelőn téblábol.

„Miért csinálja ezt valaki?”

Mert olyankor a gyalogos se hall se lát Dömötör üzemmódban van. (Napszemcsi + füles + mobil.)

„Csak az okokra vagyok kíváncsi.”

Ez bőven elég.

„Ha szimpátia miatt, akkor miért így kell, hiszen nem tud reagálni az illető?”

Még mindig jobb, hogy egy random sofőr dudál neki, mint ha egy rendőr bírságolná meg.

„Tényleg nem értem.”

Remélem ezután már sikerül. :D

tegnap 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
42%
Gyokerek szokasa..
tegnap 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
A járdán közlekedtem, szabályosan.
tegnap 21:55
 15/15 anonim ***** válasza:

10

ezt értem, de a kérdező írta, hogy miért dudálnak, hiszen nem lehet reagálni rá.

tegnap 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!