Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen jó tulajdonságai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jó tulajdonságai lehetnek egy személyiségzavaros drogosnak amiért párkapcsolatot és megbecsülést érdemel?

Figyelt kérdés
Mivel lehet felülírni azt hogy valaki ennyire lecsúszott és tény hogy mentális beteg is?

tegnap 23:55
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Nálam semmivel.
ma 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Semmivel.kuka az ilyen...
ma 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Valamiért mégis több jár egy ilyen embernek mint nekem. :) Érdekes hogy ilyenkor persze mindenkinél kuka.
ma 00:15
 4/25 anonim ***** válasza:
46%
Már hogy járna több? Miről beszélsz?
ma 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Az volt hogy megosztottam a történetem miszerint az exem több mint egy évtizedre tett tönkre mivel súlyosan nárcisztikus vagy szociopata. Azért jött össze velem mert egy lelken élősködő csótány. És jól jött hogy a férfi vélt mocskossága mögé tud már bújni hogy miért gyűlöli a ronda férfiakat. Amikor bejött a metoo akkor tudatosan tett tönkre mert élvezte hogy mindenki neki hisz kritika nélkül amikor azt hazudta megerőszakoltam. Provokált vég nélkül és undorítóan.Olyan szavaimat mutogatja önigazolásnak amiket akkor írtam amikor már a lelki nyomasztás miatt elkattantam, padlóra kerültem és több napja nem ettem és nem aludtam.A kérdés egy csávóról szól aki az exem mellé áll automatikusan jó csicska módba vágja magát és a nő módszereivel gyaláz lassan egy éve. Miközben ő egy sor olyan dolgot megtett már a világgal amit én soha nem tennék. Mentális beteg amire nem szedi az előírt gyógyszereket. Intravénás drogot használt még hozzá heroint. Minden más létező drogot kipróbált és soha nem tiszta. Pánikbeteg is. valószínűleg nem dolgozik és nem tesz semmit hozzá a világhoz hiszen folyamatosan itt penészedik az oldalon és hosszú irományokban mos le a padlóra másokat a pszichopata módszereivel. simán vállalja hogy ő már majdnem embert ölt a való életben, éppenhogy nem fojtott meg egy embert. Folyamatosan a saját rokonát járatja le hogy pedofil és tönkretette őt mintha egy megrögzött gonosz lenne az az ember... őt próbálta megölni. Közben ellentmondásokba keveredik magával. 10 évig történtek köztük dolgok és senkinek nem szólt és felnőtt korára is vonzódik a férfiakhoz. Amikor valaki ezekről felkérdezi és utal rá hogy pszichikailag nem reális amiket állít és gyanús hogy kölcsönös volt a viszony akkor vagdalkozik és a halálát kívánja annak aki kérdezte.

De persze neki JÁR párkapcsolat és JÁR annyi törődés és elismerés aminek nekem még a negyede is elég lett volna ahhoz hogy felkeljek a padlóról de nekem még a legsötétebb pillanatomban se volt itt velem senki. Mindezt pontosan azért mert nem születtem olyan genetikával mint ő.

ma 00:29
 6/25 anonim ***** válasza:
Az élet nem mindig igazságos. Autista vagy?
ma 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Nem vagyok autista se más mentális beteg...Sajnálom hogy én csak ilyen unalmas vagyok ebben a történetben. Csak egy tönkre tett depressziós, elkeseredett ember vagyok.
ma 00:54
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

De miért nem tudsz már túllépni ezen az egészen? Emlékszem, hogy fél éve is kiírogattad ezeket a kérdéseket az exedről éjfél után, amikor a modik alszanak, hogy ne töröljék.


Nincs ennek semmi értelme, akkor vagy igazi harcos, ha túllépsz végre az exeden és a múlton és új szerelmet keresel.


Ameddig ezt a kérdéskiírogatást folytatod, addig dedós szinten vagy. Akkor leszel nagy király, ha túl tudsz végre ezen lépni lelkileg.

ma 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Tegnap este már megint jöttél a hisztiddel és reggelre ugyanúgy törölték, ahogyan ezt is fogják.

Egy elmebeteg vagy, aki jól megérdemelten szenved, bár ezt inkább a naplódnak kéne elpanaszolnod.

ma 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Miután te képes voltál megerőszakolni valakit (jaj, bocsika, huszonegyedjére igent mondott az a beteg nő, aki nálad tudta csak tölteni az éjszakát), az minden szenvedést megérdemel. Dögölj meg.
ma 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!