Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen jó tulajdonságai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jó tulajdonságai lehetnek egy személyiségzavaros drogosnak amiért párkapcsolatot és megbecsülést érdemel?

Figyelt kérdés
Mivel lehet felülírni azt hogy valaki ennyire lecsúszott és tény hogy mentális beteg is?

tegnap 23:55
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
De ezek nem fognak megvalósulni, mert ők szimpatikus emberek, te meg egy szarházi, a velejéig rohadt lelkű, undorító, nemierőszakoló, pedofil, elmebeteg korcs vagy, aki az éjszaka közepén arra élvezkedik, hogy valakit kisfiúként molesztáltak. Az ocsmány pofádba még a levegő is kár.
ma 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
Na ameddig ilyeneket ír bárki is hogy ezek szimpatikus emberek addig írok kérdéseket. Nagyon szimpatikus egy borderline zavaros gyilkos hajlamú drogos marhára... :D
ma 02:13
 23/30 anonim ***** válasza:

"Nem vagyok autista se más mentális beteg..."


Ezt a 7-es kommentedben írtad. Azt, hogy nem vagy mentális beteg, szerintem azzal tudod bebizonyítani, hogy túl tudsz ezen lépni. Mert az, hogy még mindig tart ez az egész sztori és kérdéskiírogatás, elég beteges dolog, szerintem ezt te is belátod.


Ezerszer leírtad már a nézőpontodat, gondolataidat erről az egészről és a melléksztorikról, mindenki olvashatta már többször, aki gyakran feljár ide és végiggondolták magukban, hogy vajon mi igaz és mi nem abból, amit a kérdező állítgat.


Gondolom azért fikáznak újra és újra, mert egyszerűen nem tudsz leállni.


Te leírtad 1000-szer, hogy mit gondolsz és mindenki eldönti magában, hogy mit hisz el belőle, mit nem, miben ért egyet veled és miben nem.


Nem kell 1001., aztán 1002. alkalommal is leírni ugyanazokat a sztorikat.

ma 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
Majd ha arányaiban átfordul a közvélemény akkor abbahagyom. Majd ha Hubertkét felismerik az idióta hozzászólásai alapján és megmondják neki kívül állók is napi szinten hogy egy selejt drogos ne okoskodjon. Vagy ha legalább egy-két ember azt mondja hogy fel kellene nyomni a rendőrségen ahogy annyiszor megkaptam én is hogy jelentsen már fel valaki...
ma 02:20
 25/30 anonim ***** válasza:

"De ezek nem fognak megvalósulni, mert ők szimpatikus emberek, te meg egy szarházi, a velejéig rohadt lelkű, undorító, nemierőszakoló, pedofil, elmebeteg korcs vagy, aki az éjszaka közepén arra élvezkedik, hogy valakit kisfiúként molesztáltak. Az ocsmány pofádba még a levegő is kár."


Ez megint nem megoldás. Mert látod, egyből írta utána a kérdező, hogy ezért újabb bosszúkérdés következik.


Ha ezek a halált kívánós kommentek abbamaradnának, lehet, hogy a kérdező is végleg leállna a kérdéskiírogatással.

ma 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
Nem elég ha nem kívánják a halálom már bocs. :D Leírtam mire lenne szükségem. Majd ha kapnak ők is annyi és olyan savat mint én és fordul a közvélemény majd akkor leállok.
ma 02:24
 27/30 A kérdező kommentje:
Ja még egy feltétel: ha nyilvánosan itt, egyik éjszaka mind a 4en bocsánatot kérnek. Az exem, Hubertke, Édesburgonya, és a nincsnevem1111 nevű gerinctelen napraforgó takony is.
ma 02:30
 28/30 anonim ***** válasza:

"Leírtam mire lenne szükségem. Majd ha kapnak ők is annyi és olyan savat mint én és fordul a közvélemény majd akkor leállok."


És szerinted van rá reális esély, hogy ez meg fog történni?


Nem folytatódhat ez örökké, ez rohadtul nem egészséges mentálisan.


Ezt kéne lépned: "Tudjátok mit? Én 1000-szer leírtam az én oldalamról, hogy mi történt, innentől kezdve full l*szarom, hogy mennyit hisztek el belőle. Na császtok, én leléptem erről az oldalról."


Ez lenne az egyetlen megoldás erre az egészre, ha ezzel így le tudnád végre zárni ezt az egészet magadban.

ma 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:
Van esély mivel bőven szar emberek. Azt nem értem miért nem szerepeltek le teljesen már eddig. Bőőőven van miért megvetni őket kívül állóknak is.
ma 02:36
 30/30 anonim ***** válasza:
#29 én téged vetlek meg, nem őket. De az ocsmány fajtádra nem a megvetés a legjobb szó, hanem a tömény undor. Egy figyelemhiányos, gusztustalan, aljas véglény vagy, az általad savazott felhasználó pedig pont az okádék lejáratási kampányod miatt lesz szimpatikus egyre többeknek, de te ahhoz is hülye vagy a begőzölt agyaddal, hogy belásd, hogy csak magad alatt vágod a fát.
ma 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!