Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Veletek volt már olyan hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek volt már olyan hogy az exetek így viselkedett?

Figyelt kérdés

Fél éve szakítottunk. Ő szakított. Ő a férfi. Bár előtte is szakítottunk már párszor de ez már végleges.

Szóval fél éve szakított, el tűnt, nem keresett

Nem is láttam kB 4 hónapig, neki ez idő alatt volt másik csaj és most is van elvileg..

Viszont mostanában észre vettem hogy nagyon figyelget amit más is mondott nekem tehát más is észre vette hogy megfigyel engem. Ugyanabban a kisvárosban élünk. KB 1 hónapja sokszor jár arra amerre én, ha meglát eljon mellettem kocsival 2 perc alatt kB 5ször.

A házamat is figyeli a kocsiból ahogy eljön a házzal szemben, szüleimnek elkezdett integetni minden alkalommal vigyorogva az utcán pedig az előtt nem tette.

Ezeket csak akkor csinálja amikor egyedül van, ha a csajával van akkor természetesen nem 😁

Olyat is csinált hogy a munkahelyem parkolojaba beállt, majd miután a munkatarsam észre vette szólt nekem de mire ki értem már elhuzott.

Ja és mintha azt várná hogy keressem fel mert ő fél hogy esetleg vissza utasítom miután kidobott.

Veletek volt már ilyen?


Szerintetek ezt miért csinálja?


tegnap 22:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem csak kontroll mániás és azt csekkolja,H te egyedül vagy - e még. Ne láss ebbe többet bele. Többször szakítottak már ,akkor ez valszeg egy elég mérgező se veled,se nélküled kapcsolat volt. Szóljál rá, hogy hagyjon békén,mert beteges,amit csinál. Ha nem elég,akkor fenyegesd meg,hogy szólsz a nőjének. (Nem szeretek vamzerkodni,de ezek a szép szóból nem értenek)

Szóval ennyi. Nem téged akar,csak birtoklási vágya uralkodik a beteg agyan.

tegnap 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ennél creepybb dolgot még nem hallottam, ez az ember szégyentelenül sztalkol téged. Szerintem törekedj arra hogy sose maradj egyedül, mert ez így ijesztően hangzik. Indoklásként is azt mondanám, hogy egy creep, aki szórakozik veled. Aki tényleg akar tőled valamit, az oda tud menni és el tudja mondani, aki téged akar az meg nem egy másik csajjal van kapcsolatban.
tegnap 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!