Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Előfordult már veletek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult már veletek olyan ,hogy valaki nem azt mutatta amit mondott ,de pozitív értelemben nem viselkedett úgy ?

Figyelt kérdés

Mindenkinek ismerős az a történet ,amikor fűt - fát ígér , de nincs változás . Vagy azt mondja szeret ,de semmi erre utaló jel nincs ,vagy megváltozik ,de egyre csak rosszabb.


De először életemben futottam bele ,olyan személyben ,aki mást mondott ,de ennek ellenére a tettei pozitívak voltak ,és nem azt mondták ?!

Pl elmondta ,hogy nem szeret , de a kedvemben jár , örül ha lát , figyel rám.

Pont ,hogy azok akik eddig azt mondták szeretnék ,és tisztelnek ,nem viselkedtek így mint ő,aki azt mondja nem.


Volt már más is így ?


2023. febr. 5. 20:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de tényleg a tettek a legfontosabbak.
2023. febr. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Volt ilyen, vagyis tettem már ilyet.

Miért?

Szégyelltem bevallani mit érzek. Ennyi. Viszont lehet ez lejött az illetőnek.

2023. febr. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Én is eddig csak azt hallottam ,hogy mindig a tettek beszélnek .


Sosem tapasztaltam ilyet ,hogy a tettek azt mutatják ,hogy figyel rám és fontos vagyok , örül ha velem lehet ,de a szavai szerint meg nem .



Második : előfordulhat,hogy itt is ez van .

2023. febr. 5. 20:45
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, ha ez van, akkor az rossz neki is és neki is. Segíts neki, hogy ne szégyellje amit érez irántad.
2023. febr. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Nem tudok mit csinálni ,hogy ne szégyellje .

Nagyon fontos nekem , a lehető legintenzívebben próbálom kimutatni a szeretem , de ha fél,vagy akármi miatt nem akarja ,nem tudok már többet tenni

2023. febr. 5. 20:50
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor engedd el, nem érett egy párkapcsolatra, vagy valami bibi van vele.
2023. febr. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne tudnál?

Kérdezz rá konkrétan, és fedd fel neki amit Te érzel iránta. Nekem ez hiányzott az önbizalomhoz. Talán neki is csupán ennyi kellene. Kis biztatás.

2023. febr. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Először is, szinglik vagytok mindketten? Mert ha pl te párkapcsolatban vagy, ott nagyon nem fair elvárni a másiktól, hogy "teperjen" érted.
2023. febr. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Persze ,hogy azok .

Itt azzal van a probléma ,hogy ő nem szerelmes belém ,ami előfordulhat, viszont a tettei másról árulkodnak .

Mégis figyelmes , szeret velem lenni , kedvemben jár , tudja a kedvenceim minden téren , evés,ivás , sorozat , színész bármi .

Nyilván ez inkább már múltban írandó ,mert beszéltük ,hogy nem szerelmes belém ,és azt tartom helyesnek ha nem maradok hozzá akkor közel , így már lezárnám vele inkább .

2023. febr. 5. 21:01
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Tégy úgy ahogy érzed! Jól gondolod a helyzetet.
2023. febr. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!