Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Eleinte pozitív, aztán eltűnik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eleinte pozitív, aztán eltűnik?

Figyelt kérdés

Minap megismerkedtem egy lánnyal, mivel külön irányba mentünk, ezért nem mentünk mélyebben az ismerkedésbe de elbeszélgettünk röviden, nevetett a vicceimen, pozitív volt szóval végén elkértem a számát. Épp anyukájához ment egy rendezvényen, és viccelődtem, hogy a végén még neki is bemutat? Nevetve felelt, hogy akár még az is lehet. Mondtam neki, hogy majd lehet róla szó, hogy összefussunk meginni valamit, és pozitívan reagált.


Másnap felhívtam, hogy mi a helyzet, hogy ér rá a napokban, erre mondja, hogy tánctagozatos most kezdődik a suli neki, és nem igen tudja, mikor fog ráérni. Erre azt feleltem, hogy rendben, akkor majd később, addig is instán elér.


Hétvégén azóta nem jelentkezett. Ilyenkor mi lehet? Fél hirtelen találkozóba menni ezért inkább visszakozik? Vagy ezt vegyem kioffolásnak, mert meggondolta magát? Vagy csak én bonyolítom túl és csak elfoglalt, nyissak felé később?


2022. szept. 4. 16:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Offolt.
2022. szept. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lett jobb.
2022. szept. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
pár napot érdemes kivárni, lehet tényleg elfoglalt, vagy épp nincs kedve hozzád (attól hogy ismerkedtek, nem igényli egyik fél sem 0-24 a másikat), ha végképp semmi, akkor ez ennyi volt
2022. szept. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!