Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akit nem kedvelsz, bajod van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akit nem kedvelsz, bajod van Vele és tetszel Neki találkoznál és összejönnél Ő vele?

Figyelt kérdés
Közvélemény kutatás ez a kérdés!

2022. febr. 21. 09:09
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem, miért tennék ilyen ostobaságot? :D Ha valakit nem kedvelek és problémám van vele, biztosan nem fogok vonzalmat érezni iránta, inkább a lehető legjobban elkerülöm.
2022. febr. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Te a 9-es is vagy 11-es?
2022. febr. 26. 12:13
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem ő nem, de én vagyok a 9-es. Szia. :D


Nyilván elírtam. :) Saját helyzetemre értettem. És biztos, hogy én vagyok rosszul bekötve, de nem hiszem, hogy egyedül vagyok, akinek jött már be/keltett vonzalmat benne olyan pasi, aki valamiért a viselkedésével az eszével tudta, hogy ez egy idióta. Ilyen lehet pl amikor valaki nagyképű, arrogánsa, vagy nárcisztikusan viselkedik. Más személyiségjegyei meg közben iszonyatosan vonzanak.


Nekem 2x, de talán 3x is volt ilyen.. Mondjuk az én családi mintáim nem a legjobbak, sztem olyan vonások miatt kezdek el vonzódni (és hozzáteszem ők is vonzódtak!), ami ismerős régről. Mégha az rossz is. De ez egy harc az eszemmel és a szívemmel: az agyammal, eszemmel taszítanak bizonyos tulajdonságok közben. Na, és pont ezért, egyikőjükkel sem jöttem volna és nem is jöttem össze. Hosszútávra egyértelműen elutasítom mind3 fenti srácot, mivel annyira már simertem őket, hogy nem tudom őket komolyan venni, tetszés, vonzalom ide vagy oda.


Megtanultam a leckét, és már nem fáj ha le kell mondani ilyenről, mert tudom, hogy ezek csak hormonok, és hogy kevesek egy kapcsolathoz, mert egy ugyanaz volt mind3-ban kisifiúk, és nem voltak érettek hozzá.


Ez olyasmi lehet talán, amikor pasik is vonzódnak olya csajokhoz szexuálisan olykor, aki full irritálja őket, de épp ezért szexnél többet nem is akarnak tőlük. Engem az borított meg bennük, hogy a taszító tulajdonságok mellett nyilván voltak szimpatikus, kedvelhetőek is. De erre építeni mint mondtam, kevés.


Irigylem azokat, akik egyszerűen működnek. De mostanra már, ahogy teltek az évek kismertem magam, és ezeket a helyzeteket, így megtanultam kezelni. Jól döntöttem. :)

2022. febr. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
*bocs az elgépelésekért, de siettem, sorry
2022. febr. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Aki idegesít, az nyilván nem tetszik. Nem jönnék össze vele. Már túl vagyok azon a koron, hogy CSAK a külsőt nézzem.
2022. febr. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

vannak ilyen helyzetek, mikor is az ellentétek vonzzák egymást, a családban is történt ilyen, a nővérem ki álta a mostani férjét, de addig udvarolt neki, mig elérte a célját.

Tehát létezik, hogy az ellenszenvből később vonzalom lesz...az már kérdéses, hogy meddig...25 éve nyomják tehát van hosszú távú is...

2022. márc. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Akit nem kedvelek, bajom van, el se jutok odáig, hogy esetleg randi legyen. Miért akarnék magamnak rosszat?
2022. márc. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésedre a válasz: Nem!
2022. márc. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 FoxtrotLidérc ***** válasza:
75%
Külsőre tetszett a hölgy. De belsőre?! Tipikusan az az illető, akivel később nem kapcsolatban, hanem háborúban állnánk. 😆😆😆😆 Ja, persze ez is onnan derült ki, hogy találkoztunk. Nem éppen ez volt a kérdés lényege, de majdnem. :)))
2022. máj. 25. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!