Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akit nem kedvelsz, bajod van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akit nem kedvelsz, bajod van Vele és tetszel Neki találkoznál és összejönnél Ő vele?

Figyelt kérdés
Közvélemény kutatás ez a kérdés!

2022. febr. 21. 09:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kedvelem össze se jövök vele
2022. febr. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2022. febr. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Shaddark ***** válasza:
86%

Egy éjszakára, szado-mazo stílusban. Szeretem korbácsolni azokat akikkel bajom van ;)

Viccet félretéve, összejönni nem, de mondjuk egy beszélgetésre leülnék vele. Lehet utána kedvelném és nem lenne bajom sem vele.

Ha látom az ő nézőpontját, megértem az ő világát, valószínűleg megértőbb leszek vele.

Vagy nem, de amíg nem próbálom meg nem tudhatom :)

2022. febr. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
1-es jól gondolom, hogy nem is találkoznál Vele, ha kéri?
2022. febr. 21. 13:51
 5/19 anonim ***** válasza:
90%
Én biztos nem találkoznék vele.
2022. febr. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem: azért, hogy kínozzuk egymást, nem éri meg.
2022. febr. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
100%
Ossze hat. Kibekulnek
2022. febr. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
69%

😃😃😃😃😃😃

Nem

Hányok a gondolattól is.

Ez miért fáj ennyire??

Van, aki annyira idifura, hogy csinal ilyet?

2022. febr. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Ha valakit nem kedvelek valami miatt, akkor hót nem érdekel, hogy én tetszem neki, még bizonyos esetben idegesítő is.. ha őnem tetszik nekem.


Olyan is volt, hogy megismertem, de idegesít, nem kedvelem az illetőt, ellenben tetszik, legalábbis vonzalmat tud ébreszteni bennem.

Ez kutya helyzet, irritál, idegesít, de közben érezhető vonzalom bukkan fel kettőtök között..


Most már tudom, hogy össze biztosan nem jönnek vele, nem ok nélkül, hanem mert nem passzolunk személyiségében össze. Szex ettől függetlenül előfordulhatna, ha olyan körülmények lennének (a vonzalom miatt). De kapcsolat biztosan nem.

2022. febr. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

9-es a kérdés Nektek szól, nem Nekem!

Akit nem kedvelsz, bajod van Vele és tetszel Neki találkoznál és összejönnél Ő vele?


Valamit félreértettél...

Ezért írom, mert ezt írtad!


Ez kutya helyzet, irritál, idegesít, de közben érezhető vonzalom bukkan fel kettőtök között..

2022. febr. 26. 11:19
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!