Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítottam egy pasival mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam egy pasival mert úgy éreztem elvesztette irántam az érdeklődést eltelt két hét,de nem keresett szerintetek írjak neki? 22N

Figyelt kérdés

2022. jan. 13. 18:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne !
2022. jan. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Minek, nem gondoltad át, és ok nélkül szakítottál?
2022. jan. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

A kérdést sem értem. Ha szakítottál vele minek írogatnál neki???

🤦‍♀️

2022. jan. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Csak azért szakítottam vele mert érezhető volt,hogy már vesztett az érdeklődéséből irántam.Remèltem,hogy majd hiányzom neki és keresni fog,de eltelt két hét és most nemtudom mit tegyek sokat gondolok rá,de nem szeretnék idióta lenne és pióca a szemében.
2022. jan. 13. 18:39
 5/11 anonim ***** válasza:
95%
Es ezek utan arra jutottal, hogy milyen jo lenne folytatni xd amikor leszart, miutan szakitottal tovabbra is leszar, de te visszapitizned magad :D mi van az emberekkel?
2022. jan. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
92%

Tényleg szánalmas vagy. Mondva csinált indokkal szakítasz és még elvárnád, hogy pitizzen utánad és keressen? 😂

Remélem le is tiltott a picsába.

2022. jan. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
80%

Ne írj!

Viszont kíváncsi lennék, hogy milyen hosszú kapcsolat, milyen mélységű? Mit jelentett az érdeklődés elvesztése?

CSAK azért, hogy még 1x ne kövess el hibát, vagy éppen hidd el, hogy jól döntöttél.

2022. jan. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
86%

Az érdekeltség elvesztésében szerintem több opcionális okot lehetne felsorolni. Gondolok itt a szerelem "kiábrándulás" szakaszára,ami önmagában olyan mint a hernyóból pillangó lesz és ez még mindig nem rossz irány, vagy a partnerből való kiábrándulásra, ami már valóban a szakítás rögös útját festi elénk.



Na de, mindezekről beszéltél a partnereddel? Úgy gondolom, abszolút felelőtlen és meggondolatlan lépés volt ez a hirtelen dobjunk el mindent történet, ami után még te jössz ide tanácsot kérni mit tegyél. Nos, mintha beláttad volna hogy egy nagy hülye hisztis liba voltál. Melyik nő nem az mikor elkapja a hihaj? Ezzel azt szeretném közvetíteni feléd, hogy előbb kellett volna megbeszélni közös nevezőre jutni a pároddal mint ilyen döntéseket hozni.

Lehet mostanra tisztában lennél a valós érzéseivel és nem csak a sajátod helyezed előtérbe.


Ugye értesz?


Mindent meg lehet oldani.

A tartós kapcsolatok sok mindenen mentek át és sok mindenből épül fel. De mindegyiknek a biztos alapjai a bizalom, őszinteség, szeretet, kommunikáció és a nevetés. 😉


Sajnálom a kapcsolatod! Őszintén, de ne várd, hogy ezek után Ő szaladjon utánad, ha már így döntöttél. Talán tisztáznia kell pár érzést magában,de honnan tudhatnád, hiszen sosem kérdezted tőle,igaz?

Továbbá ezek után te is mondj le róla, ha valóban érzel iránta valamit. Ha isten egymásnak szánt titeket az életben újra összehoz benneteket, ha figyelembe veszitek hogy van időtök magatokra és fejlődni, hogy jobb legyél és máskor ne legyél hülyé.

Együtt lesztek, ha isten is így tervezte. Adj időt magadnak,hogy segíteni tudj a lelkednek.


Hangsúlyozom! Ne legyél hülye.

2022. jan. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
41%
Ne írj neki. Bebizonyította, hogy tényleg nem nagyon érdekled.
2022. jan. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
75%
Hát..sajnos úgy tűnik, jól érezted, amikor azt érezted, hogy már nem érdekled.
2022. jan. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!