Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kb 1 éve szakítottam vele,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kb 1 éve szakítottam vele, számot váltottam, új profilt csináltam, mégsem akad le rólam. Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Mindenhonnan tiltottam, de folyton új profilokról irkál a közösségi médián, az utcám körül is "véletlen" megjelenik.

Irritál, de elvileg ez még nem minősül zaklatásnak..

Mit csináljak vagy mondjak hogy végleg eltűnjön?



2021. febr. 15. 19:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%
Jelentsd fel, zaklatassal siman kaphatsz tavoltartasit
2021. febr. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
59%
Csinálj úgy mint aki észre se veszi. Az jobban idegesíti ha atnrzel rajta. Hidd el az ilyen beteg elmék azt is batoritasnak veszik ha elkuldod a fenébe
2021. febr. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

1) Sajnos azt mondták, ennyi kevés ahhoz, hogy zaklatásnak minősítsék.

2) Kezdem én is ezt hinni, hogy beteg az elméje..

2021. febr. 15. 20:08
 4/12 anonim ***** válasza:
95%
Engem zaklatott egy elmebeteg, ő tényleg az volt, zárt osztályon is volt a végén, kifigyelt, követett, beteg volt nagyon.. én mindenhol tiltottam, ha személyesen jött oda valahol akkor nem szóltam hozzá, elkezdtem telefonon beszélni valakivel, elfordultam, olyan helyre mentem, ahol le tudtam rázni. Ennek már 2 éve, de még mindig feltűnik néha, viszont a folyamatos zaklatást abbahagyta. Csak ez a megoldás, hogy tiltod/nem szólsz hozzá.
2021. febr. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Gyere össze valaki mással, hátha lekopoik
2021. febr. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Kovibe ha megtalal mond meg h volt egy eguejszakasod egy sraccal akinek sokkal nagyobb volt a brokija es sokkal tovabb birta a szexet. Nem hiszed hogy ezutan tudnal vele kezdeni barmit is. Ez el fogja rettenteni az fix
2021. febr. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszi szépen mindenkinek!

(Amikor volt rá példa, hogy bunkó stílusba közöltem vele hogy tűnjön már el, az semmit se ért, de ezt a 6-os tanácsot még meg fogadom, ha az sem ér semmit, akkor az lesz amit többen írtatok, hogy nézzek át rajta)

2021. febr. 15. 22:23
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Elhiszem, hogy idegesít, de ha csak az utcátokban sétál, az tényleg nem minősül zaklatásnak.

Itt tényleg a maximálisignorálás segít, vagy az, ha lesz új párod és vele lát.

2021. febr. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy megfogadd a hatos tanácsát. Én próbáltam hasonlót anno az én zaklatommal. Teljesen begőzölt tőle és még durvábban nyomta. Ez csak olaj a tűzre.
2021. febr. 16. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem az vált be, hogy ignoráltam. Ha tudtam, hogy egy útszakaszon összefutunk, akkor direkt nem néztem rá, telefont bámultam, épületeket. Először provokálni próbált, amire szintén nem reagáltam. fülhallgató be, zene max hangerőre, hülyegyerek leszarva. Egyből lekopott. Előtte akárhányszor összeakat a tekintetünk, csak biztatásnak vette. Harder stalkereknél csak a távoltartási válik be, de sajnos rövid időre.
2021. febr. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!