Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akad ki nem értem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akad ki nem értem?

Figyelt kérdés
Hello! Azt szerettem volna kérdezni tőletek, hogy miért akadt ki, hogy randiztam valaki mással? Úgy beszéltük meg, hogy csak szex és más semmi, mégis kiakadt.
2020. júl. 16. 15:31
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Miért randizol mással szexkapcsolat mellett? Szakíts előbb.
2020. júl. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Lehet én gondolom rosszul, de a szexkapcsolat nem kapcsolat. És pont ez a lényege, hogy a magad ura vagy, azt csinálsz amit akarsz, ezáltal randizhatsz is.
2020. júl. 16. 15:45
 3/9 anonim ***** válasza:
34%
Mert ő érez valamit irántad.
2020. júl. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
Hát persze, mert nem akar semmi vírust, meg bacit összeszedni más pasi után. Kinek kell ez? értelmes embernek nem.A gumi nem minden ellenvéd..már ha használják.. minden egyes szex előtt meg nem zavarhat el a nemi gondozóba..
2020. júl. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
57%
3 A birtoklást-tárgyként való bírtoklást, ne mond érzelmeknek, mert nem azok.
2020. júl. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Jaj, nem volt szex!! :D

Ezt tiszteletben tartom azért, és kimondatlan elvárás egymás felé!

2020. júl. 16. 16:17
 7/9 anonim ***** válasza:
66%
6 Jól szórakozol?:DD
2020. júl. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Akivel szexelsz, ahhoz normálisan elkezdesz kötődni (ugyanaz a hormon termelődik, mint szoptatáskor - nem logikátlan "találmány"). Szóval ő biztos úgy értette, elméletileg persze oké, ő randizhat mással :) de téged nem akar elveszíteni.
2020. júl. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
#2: nem a szexbarátod iránt, hanem a randipartneredet vágod át ezáltal. Nagyon aljas dolog.
2020. júl. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!