Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítottatok ti is a párotokk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottatok ti is a párotokkal a vírus idejére?

Figyelt kérdés
Mi tavaly megbeszéltük a barátnőmmel, hogy amíg el nem múlik a vírus, addig egy kapcsolat is csak egészségromboló, ki tudja mikor valakiben valami, amit csókkal átad. Tehát élünk külön boldogan, ő még barátnőkkel se találkozik, csak a családjával van, én is hazaköltöztem és csak a szüleimmel. Nem egy jó idő ez a párkapcsolatra semmilyen szemszögből, de akik együtt élnek azok hogy oldják meg a vírusmentességet?
2021. márc. 25. 17:11
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Mi meg együtt élünk és ha megyünk valahová akkor betartjuk a szabályokat, maszkot húzunk és tartjuk a távolságot. Paranoia nélkül is lehet élni, szóval én inkább így teszek.
2021. márc. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Feltehetőleg ugyanúgy együtt élnek, mint Te a szüleiddel.


Miért nem félsz, hogy a szüleidtől elkapod, és miért igen, hogy a barátnődtől?


Meglepne, ha a kapcsolatotoknak ez után lenne folytatása.

2021. márc. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez beteges. Miért kell ezért szakítani? Én azt is túlzónak tartom, hogy emiatt nem találkoztok, de ha ilyen parások vagytok akkor a ti dolgotok. De hogy szakítani?
2021. márc. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
93%
Xd dehogy szakitottunk. Baratokkal is talalkozunk.
2021. márc. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez komoly? Szüleiteknek is szakítani kéne akkor, nem?
2021. márc. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Nem én kapom el szülőtől, hanem tovább küldöm haza, ha elkaptam volna barátnőmtől, és találkozok szülővel. Meg nem is csak ez, kb. értelmetlen most egy kapcsolat elméleti szinten is. Nem lehet célt kitűzni és elérni, bár most nem is kell, de ez mindenképp összemérgez egy kapcsolatot, hiszen nincsen olyan ember aki tudja mi lesz 1 év múlva, és lehet csak sokkal rosszabbra fordul minden.
2021. márc. 25. 17:24
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Igen, de akik együtt élnek, azok feltehetőleg nem a szüleivel teszik ezt.


És megnyugtatlak, így is ugyanúgy megfertőzheted szüleidet a sparban összeszedett vírussal, ezért kár volt dobni szegény csajt.

2021. márc. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
#6 Aki így gondolkodik,annak vírus nélkül sincs értelme kapcsolatban lennie.
2021. márc. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Vicces is lenne, ha emiatt elválnánk 10 év után.. Mi egyszeráen csak nem találkozunk veszélyeztetett emberekkel, szülőkkel stb.
2021. márc. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Mi más országban élünk, úgyhogy azóta csak egyszer tudtunk találkozni, ez elég rossz, de azért persze eszünkbe se jutna szakítani, csak kicsit csúsznak a közös terveink. Amúgy én is elég komolyan veszem a távolságtartást, mivel van több veszélyeztetett is a családban, barátokkal nem járok össze, de a párommal időnként azért találkoznék, ha lenne rá lehetőség (otthonról dolgozik, úgyhogy nem lenne túl nagy kockázat).
2021. márc. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!