Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítottatok ti is a párotokk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottatok ti is a párotokkal a vírus idejére?

Figyelt kérdés
Mi tavaly megbeszéltük a barátnőmmel, hogy amíg el nem múlik a vírus, addig egy kapcsolat is csak egészségromboló, ki tudja mikor valakiben valami, amit csókkal átad. Tehát élünk külön boldogan, ő még barátnőkkel se találkozik, csak a családjával van, én is hazaköltöztem és csak a szüleimmel. Nem egy jó idő ez a párkapcsolatra semmilyen szemszögből, de akik együtt élnek azok hogy oldják meg a vírusmentességet?
2021. márc. 25. 17:11
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
85%
Én több lánnyal is randiztam és semmi vírust nem szedtem össze...
2021. márc. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy szakítottunk. Szorosabbá vált a kapcsolatunk a vírus miatt, állandóan együtt vagyunk.
2021. márc. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
85%
Ez troll kerdes😂 Nem hiszen el, hogy vannak ilyen idiotak😂
2021. márc. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Igaz meg lehetne oldani a vírusmentességet ha odafigyel mindkét fél, de valahogy az embernek ilyenkor kedve sincs kapcsolathoz, bár lehet csak én vagyok így ezzel.
2021. márc. 25. 17:45
 15/22 anonim ***** válasza:
93%
Igen, ezzel kevesen lehetnek így. Én szingli vagyok, és megőrülök, mert alig lehet ismerkedni, a csajok nagy része még videóhívásra se hajlandó, nemhogy találkozni, chat-en meg nem fogunk összejönni a büdös életben. Szóval én nagyon hálás lettem volna a sorsnak, ha kapcsolatban levőként ér ez az egész lezárás.
2021. márc. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
94%
Ilyen hülyeséget sem hallottam még a vírussal kapcsolatban...
2021. márc. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs kedved valakihez akkor ott más téren van gond...kimerült nincs meg a vonzalom
2021. márc. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 Savlekotő ***** válasza:
91%
Ha gyereked lenne beadnád valahova mert juj virus van,nyugi a csajod exed rég más pasival lesz mire te felnősz agyilag. Ez meg eleve egy halott kapcsolat volt ezek szerint.
2021. márc. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Jó, amúgy leszúrjuk itt a kérdezőt, de amit leírt, az alapján ez közös döntés volt, a csaj is így gondolkodott. (Zsák a foltját megtalálja majd újra ha be lesznek oltva...?)
2021. márc. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Pedig én is ismerek ilyen párt. :( Nem tudom a kérdezőék-e azok, ők házasok is, mégis szétköltöztek, mert a pasi paranoiás.

Egyébként nem igaz, hogy nem lehet célokat elérni. Mi pl vettünk egy házat.

2021. márc. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!