Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok rólam? Őszintén?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok rólam? Őszintén? Jah és 10es skálán hanyas vok szerintetek? És csak normális válaszokat kérek

Figyelt kérdés

Itt van pár kép rólam:


[link]

[link]

[link]

[link]


2010. szept. 4. 07:49
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/117 anonim ***** válasza:
Az a jó:D volt b.nőm annyit tudott hisztizni...
2010. szept. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/117 A kérdező kommentje:
nekem nem szokásom..most minek legyek féltékeny ha vki megakar csalni ugyis megfogja tenni ha féltem ha nem..most nézni szabad hűséget fogad az ember nem vakságot!Attól mert tetszik vki attól még vki a bnőjét vagy barátját szereti meg ugyis az a legszebb neki!A hisztizés meg gyerekes sztem!Alkalmazkodni kell a másikhoz!Én meg türelmes is vok!sztem egy fiu jobban megbecsüli a rendes megértő csajokat mint aki minden percben hisztizik meg ellenőrzi a pasiját
2010. szept. 4. 09:49
 53/117 anonim ***** válasza:
Hát igen, de én is jól kifogtam, nem is voltunk együtt alig 2 hónapot. Mostanába meg persze nem találok senkit, fél éve vagyok lassan egyedül és ez is nagyon rossz. Hiába járok gyúrni, kocsival stb. akkor se találok magamnak egy rendes lányt akivel normálisan ellehetne menni moziba, étterembe stb.
2010. szept. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/117 A kérdező kommentje:
Figyelj nem a kocsi meg a pénz stb a fontos legalább is nálam nem!Nem minden lány egyforma hiába 18éves csaj vok teljesen más a gondolkodásom mint a mai lányoknak!!Azok akik csak erre utaznak majd lessz egy hírük stb majd évek multán kiégnek és már akkor nem kellenek senkinek!!A belső tulajdonság a legfontosabb!Sok szerencsét hidd el ne keress majd rád talál egy lány aki fog szeretni és megbecsül
2010. szept. 4. 09:56
 55/117 anonim ***** válasza:

Jah, rájöttem, már nem keresem, de nem bírom nem nézni egy két helyesebb lányt akik elég kicsi ruhába vannak:)


És azon gondolkodtm h egy idősebb csajjal jólenne összejönni, mert ők nem olyanb gyerekesek, de sztem vagy nincs vagy alig van olyan nő akit egy fiatalabb fiú érdekelne.

2010. szept. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/117 A kérdező kommentje:
hát nem tudom!!De azért van ott a fiatal lányok között is olyan aki nem gyerekes pl én sem vok az!!:)nem feltétlenül az idősebbek a jobbak!!de am te velem egyidős vagy nem?18éves?
2010. szept. 4. 10:02
 57/117 anonim ***** válasza:
igen, 18 vagyok és ha ciki ha nem még szűz..
2010. szept. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/117 A kérdező kommentje:
ami késik nem mulik!mindennek eljön az ideje!!
2010. szept. 4. 10:12
 59/117 anonim ***** válasza:

igen, de mikor:/

nem azt mondom h sexmániás vagyok, de érted:)

eddig cak petting volt, és tök szívesen ápolgatnék már valakit

2010. szept. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/117 A kérdező kommentje:
Értem én!De most ne tőlem kérdezd h mikor!!Én nem tudthatom most nekem hiába mondod
2010. szept. 4. 10:16
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!