Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok rólam? Őszintén?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok rólam? Őszintén? Jah és 10es skálán hanyas vok szerintetek? És csak normális válaszokat kérek

Figyelt kérdés

Itt van pár kép rólam:


[link]

[link]

[link]

[link]


2010. szept. 4. 07:49
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 101/117 anonim ***** válasza:

Véleményem: A szemed bociszem, felesleges ilyen vastagon kihúzni. Zavaró, egyáltalán nem előnyös. A hajad sem tetszik, jobban szeretem, ha egy lánynak simán ki van engedve a haja és nem vasalja, meg csinál magának dinópúpot a fejére.


Ha ezek a hibák nem lennének, akár 10/10-et is kaphatnál, így viszont csak 10/7, rosszindulattal. :D

2010. szept. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/117 anonim ***** válasza:
A hajad nem tetszik ezért csak 10/8
2010. szept. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/117 anonim ***** válasza:
10/8
2010. szept. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/117 anonim válasza:
Már bocs te komolyan a gyakorikerdesek.hu-n pózolsz? Nem hiszem el, hogy ennyire unatkozol, és itt is ajnároztatni akarod magad? A pózolásodbol nekem csak az derül k h semmi bajod az önbizalmaddal.....
2010. szept. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/117 anonim ***** válasza:
7-est adnék, rengeteg hasonló csajt látok. A szemöldököddel kezdj valamit, nem kell ennyire kihúzni.
2010. szept. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/117 crystal90 válasza:

szerintem reklamozod magad (bocs de ez az en velemenyem )

nem tudom en egetonek tartom hogy ezeket a kepeket magadrol ide kitetted

egy no ne reklamozza magat megha szep is mert ugy veszik hogy olcson kaphato es hogy elvan szallva magatol

2010. szept. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/117 anonim ***** válasza:

csillagos 10 es ;)

19/f

2010. szept. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/117 anonim ***** válasza:
Hol csillagos 10??? Kár volt ide felraknia magát, kap hideget meleget, de igaza van az előttem szólóknak, unatkozik, mutogatja magát, olcsón kaphatóságra vall...nekem nem kellene ilyen "lány"...kell, hogy legyen valakinek annyi tartása, nő létére, hogy nem maga mutogató...ez már a tiszta gáz kategória! És egyáltalán nem szép, a szépség nem itt kezdődik ez a nagy igazság! Vannak ennél százszor bájosabb, gyönyörűbb lányok, akik nem itt reklámozzák magukat és belül is szépek.
2010. szept. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/117 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!Hm..csak szerettem volna tudni mások véleményét is!Most aki rosszat mondott rólam nem naon érdekel!!:):):)..amugy már rég nem ilyen a szemöldököm,csak egyszer volt így kihuzva!!És igen normális vok és soha nem kényeskedek,nem verem magam!!és naon is ellehet velem beszélgetni!jah és én arra megyek ,h amelyik ruha jól néz ki azt veszem meg!!Nem naon izgat a márka,attól még ugyanolyan vok mint a többi ember!!Ha rajtad márkás ruha van engem az nem érdekel..ez az én ízlésem ennyi!!
2010. szept. 8. 15:47
 110/117 A kérdező kommentje:
és egyáltalán nem vok könnyen kapható!!Most a belső tulajdonságaimat nem egy képről kell megfejteni!!Mind1!!
2010. szept. 8. 15:49
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!