Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok miért nem szeretnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért nem szeretnek biciklizni?

Figyelt kérdés

Lehet hogy tévesen vontam le a fenti következtetést, de

Eddigi barátnőim közül senki nem akart eljönni egy lazább biciklitúrára. Ha tehetném én minden nap mennék, de csak hétvégente szoktam. Pedig milyen jó lett volna valamelyik barátnőmmel elmenni egyet tekerni, útközben fagyizni stb...

De nem tudtam meggyőzni őket :S

Miért van ez? Van itt egyáltalán olyan lány aki szeret biciklizni? Sok egyszerre kb 50km?

18/F


2010. aug. 23. 15:06
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
18:24 oké:)ha gondolod egy privi?:$:)am meg ne foglalkozz vele,nem tehet róla szegény..valakit leakart oltani,és engem talált meg csak nem jött össze:/
2010. aug. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

én szeretek biciklizni,3 hónapja kaptam újat,hogy itthonról kimozduljak,azóta nem bírom ki hogy ne üljek rá a biciklire:))))))))

18/L

2010. aug. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:
Mi biciklitúrára mentünk osztálykiránduláson, és mindannyian letekertük a 60 kmt :D oda is, vissza is
2010. aug. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Tudom, régi a kérdés, de én lányként pl azért nem szeretek biciklizni, mert egyáltalán nem ez a stílusom, ráadásul halálfélelmem van rajta... És nem véletlenül, mert már millió traumát okozott, csonttörés, kocsi elütött majdnem, stb stb... Amúgy meg nem is szeretem.
2022. aug. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!