Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok miért nem szeretnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért nem szeretnek biciklizni?

Figyelt kérdés

Lehet hogy tévesen vontam le a fenti következtetést, de

Eddigi barátnőim közül senki nem akart eljönni egy lazább biciklitúrára. Ha tehetném én minden nap mennék, de csak hétvégente szoktam. Pedig milyen jó lett volna valamelyik barátnőmmel elmenni egyet tekerni, útközben fagyizni stb...

De nem tudtam meggyőzni őket :S

Miért van ez? Van itt egyáltalán olyan lány aki szeret biciklizni? Sok egyszerre kb 50km?

18/F


2010. aug. 23. 15:06
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

50km naponta azért már rengeteg. Én talán 10-12-t szoktam délelőttönként, de ebben a melegben az is bőven sok.


És ahogy a többiek is írták, ne akard a barátnőidet rögtön 50km-es túrára hívni, mert nem fogják bírni. Szépen, fokozatosan kell rávezetni erre valakit, hogy felkészüljön rá a szervezete.

2010. aug. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
én tekernék veled egyet! :P
2010. aug. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Azért van mert sok bicót fiusra terveznek,nem attol lessz női egy bringa,hogy rozsaszín.Csajnak csaj bringa kell,ha alá dobsz egy fiu gépet akkor csak annyi marad meg benne,hogy baromi kényelmetlen volt.Az olcsó gépek pedig fiusak.Ha úgy lenne,hogy nem bringázok és össze jövök egy bicos csajjal akkor csak azért mert bringás csajom van nem vennék egy bicot még 25000ft ért sem nemhogy drágábbért.Az 50km pedig elsőre tulzás hacsaknem vagytok versenyzők.
2010. aug. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
utolsó..mit egy biocigit?:P:D
2010. aug. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

15.42

ööhh..hirtelen 3 gondolatom is van a tekerésre..és az is köztük van!..

2010. aug. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
gyere tekerek Neked egyet;):D..meg csinálok egy finom lájtos vegyes gyümis vizipipát:D...feltéve h ha lány vagy:D
2010. aug. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim válasza:

utolsó!

te hülye vagy!

hogy lenne lány, te elmebeteg!

elolvastad egyáltalán a kérdést???

amúgy én szeretek biciklizni, de 20km után sajna elkezd sajogni az alfelem az ülés miatt.50km elsőre sok!

15/L

2010. aug. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
vagy inkább Te..nem is a kérdezőnek írtam..kicsit olvass már vissza...
2010. aug. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Annyi a titka hogy nem hosszú túrára viszed el, csak akkorára amit ő is bír...
2010. aug. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

15.50

igen, lány vagyok!!

az utána következőnek pedig tényleg utána kéne olvasnod,a dolgoknak, mert nem is a kérdezővel beszélt, apuskám!!

2010. aug. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!